Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
NEO KLASİK İSPANYA THY İLE
NEO KLASİK İSPANYA THY İLE
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – SANTIAGO DE COMPOSTELA – PORTO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 06.45’de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1315 tarifeli seferi ile saat 08.40`da Santiago de Compostela’ya uçuş. Yerel saat ile 14.00’da inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve 2000 yılı Avrupa Kültür Başkenti ve St. James Hac Yolu’nun son durağı olan bu destansı şehirde Katedral, Plaza del Obradoiro, Pazo de Fonseca, Hostal de los Reyes Catolicos ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Porto’ya hareket. Otele yerleşme ve geceleme.


2. Gün: PORTO - LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası Porto şehir turu. Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket. Varış ve otele yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.


3. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası Lizbon şehir turu. Turumuzda; Rossio Meydanı, St. Georges Şatosu’nun bulunduğu şehrin tarihi bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sintra” turuna katılabilirler (65 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne katılma imkanı (70 Euro). Geceleme otelinizde


4. Gün: LİZBON – MADRİD
Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Madrid’e hareket. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuk sonrası Madrid’e varış ve panoramic şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana,  Kraliyet Sarayı ve Puerto de Alcala bulunmaktadır.Tur sonrası otelinize yerleşme. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (40 Euro-ulaşım dahil değildir). Geceleme otelinizde.

5. Gün: MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (50 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.


6. Gün: MADRİD – BURGOS – BİLBAO

Sabah kahvaltısının ardından Bilbao’ya hareket. Yol üzerinde Castilla-Leon Krallığı’nın 5 y.y. boyunca başkenti olmuş Burgos’ta şehir turu.  Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Burgos Katedrali, Las Huelgas Manastırı ve Plaza del Mercado görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Bilbao’ya varış ve şehir turu. Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi, Guggenheim Müzesi ve Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele yerleşme ve geceleme.


7. Gün: BİLBAO – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Daha sonra Bilbao Havalimanı’na transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1316 sefer sayılı uçağı ile saat 17.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


8. Gün: BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK 1854 sefer sayılı uçuş ile saat 11.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


9. Gün: ANKARA VE İZMİR DİREKT UÇUŞLAR HAKKINDA

Ankara ve İzmir'den direkt uçuşlar için lütfen danışınız.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Bilbao / Barcelona – İstanbul uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

Valderrobres - Teruel- Cuenca – Madrid- Segovia - Burgos - Bilbao panoramik şehir

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri.
Seyahat Güvence Paketi

 

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası  (15 Euro )


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

 

Avantajlı ekstra geziler A : 170 Euro yerine 100 EURO !!!

Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro)

Camino del Santiago & La Rioja turu (75 Euro )

Albarrasin  turu (35 euro) + Madrid Gece Turu (25 Euro) = 170 Euro

 

Avantajlı ekstra geziler B : 465 Euro yerine 390 EURO !!!

Barcelona ve Yerel Mahaller Gece Turu (35 Euro) + Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro)

Barcelona İkonları turuna (55 Euro) + Avila Turu (35 Euro)+ Morella Turu (35 Euro)

Camino del Santiago & La Rioja turu (75 Euro ) + Albarrasin  turu (35 euro) + Madrid Gece Turu (25€)

Flamenco Turu (55 Euro) + Toledo turu+ Santa Maria Katedrali turuna (50 Euro) = 465 Euro  390€

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz olup,02-12 yaş %50 indirimlidir.)

 

3*-4*-5* şehir merkezi otel , özel rehber ve  araç, ulaşım talepleriniz için sorunuz.

2 ayrı otel kategorisi olan programlarda Rehber çoğunluğun konaklama yaptığı otelde konaklama yapacaktır.

VİZE BİLGİ

*** T.C vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır. ***

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod