Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BENELUX & PARİS MAXI AMS-CRL
BENELUX & PARİS MAXI AMS-CRL
449.00 €
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07:30’da hazır bulunulması.Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC671 sefer sayılı uçuşu ile 10:30'da Amsterdam’a uçuş.Yerel saat ile 13:30’da varış ve karşılanma.Varışımızın ardından panoramik şehir turu.Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otele hareket ve yerleşme.Tur bitimi otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turumuza katılabilirler(25 Euro).Geceleme otelinizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler(75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz.Lahey turumuzda ise;Parlamento binası,Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket.Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna(15 Euro) katılabilirler.Tur bitimi otelinize transfer.Geceleme otelinizde.


3. Gün: AMSTERDAM – KÖLN – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz.Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından Lüksemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu.Petrus vadisini, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelinizde.


4. Gün: LÜKSEMBURG - METZ - PARİS

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz. ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen turuna katılabilirler(35 Euro).Tur sonrası Paris’e hareket.Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Paris’e hareket ve Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu.Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri,Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napolyon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde otele transfer.Geceleme otelimizde.


5. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler(80 Euro).Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz.Daha sonra, tekne ile Seine Nehri gezisine çıkıyoruz.Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta.Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız.Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak.Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz.Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçeleri'ni görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçeleri'ni gördükten sonra turumuz sona eriyor.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turuna(35 Euro) katılabilirler.Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.Arzu eden misafirlerimiz Lido Show turuna(125 Euro) katılabilirler.60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW'u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabileceksiniz.Tur bitiminde otele transfer.Geceleme otelinizde.


6. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza(130 Euro),Louvre ve Versailles turuna(150 Euro) katılabilirler.Geceleme otelinizde.

Disneyland turumuzda; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında.Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız.Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz.Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız.Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.Tabi her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor.Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz.Daha sonra Versailles Sarayı'na doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.


7. Gün: PARİS - BRUGGE - BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından Brugge’e hareket.Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge şehrinin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız.Tur sonrası Brüksel’e hareket ve panoramik Brüksel şehir turu.Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinizde transfer. Geceleme otelinizde.


8. Gün: BRÜKSEL - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.Uçak saatine bağlı olarak Brüksel Charleroi Havalimanı’na transfer ve Pegasus Havayolları’nın PC 802 sefer sayılı uçağıyla 14:30’da İstanbul’a uçuş ve 19:00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış.Turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Havalimanı vergileri,
Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW) - Amsterdam (AMS) – Brüksel (CRL) –İstanbul(SAW) uçak bileti,
3* & 4*  otellerde oda kahvaltı konaklamalar, 
Alan/otel/alan transferleri,
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri, 
Amsterdam, Brüksel, Paris, Köln, Brugge, Metz, Lüksemburg’da panoramik şehir turları,  
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri, 
Otel vergileri,
Turist Şehir vergileri.

Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),
Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,  
Müze ve ören yerleri girişleri, 
Şoför tipleri 5 Euro (İsteğe bağlı).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
24.03.2018 3* &4* Uzak Oteller449.00 €659.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
-
07.04.2018 3* &4* Uzak Oteller499.00 €709.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 449.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

24 Mart • 07 Nisan

KALKIŞ NOKTALARI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Extra Turlar

Avantajlı ekstra geziler

Kanal turu (15 Euro) +  Remich & Schengen turu (35 Euro) + Paris by night (35 Euro)
+ Marken & Volendam & Lahey (75 Euro) + Paris İkonları (80 Euro)= 240 Euro yerine
195 Euro

VİZE BİLGİ

Schengen vizesi gerekmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod