Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BENELUX & PARİS MAXI CRL-AMS
BENELUX & PARİS MAXI CRL-AMS
599.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BRÜKSEL

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 09.00’da hazır bulunulması.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları'nın PC801 sefer sayısı ile 12.00’de Brüksel’e uçuş.Yerel saat ile 13:50’de varış ve karşılanma.Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme.Geceleme otelinizde (5,6 Mayıs - 25 Haziran - 9,23 Temmuz - 6,18 Ağustos - 3 Eylül - 8,22 Ekim - 3,24 Kasım tarihli turlarda Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 920 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.10’da Brüksel’e hareket. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır). Yerel saat ile 13:55’de Brüksel’e varış ve karşılanma ve panoramik şehir turumuz için hareket. Turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer).


2. Gün: BRÜKSEL – BRUGGE - PARİS

Kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.


3. Gün: PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer.


4. Gün: PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Disneyland çift park (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turu. (150 Euro). Tur bitiminde otele transfer.

 

Disneyland turumuzda;  Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

 

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.


5. Gün: PARİS – METZ - LÜKSEMBURG

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele transfer.


6. Gün: LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM

Kahvaltının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  Remich & Schengen turu. (35 Euro).Tur sonrası Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Amsterdam panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Tur bitimi otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Kırmızı Fener Sokağı turu. (25 Euro). Tur bitiminde otele transfer.


7. Gün: AMSTERDAM

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turu. (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Amsterdam Kanal turu. (15 Euro). Tur bitiminde otele transfer.


8. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC672 sefer sayısı ile 14:25’ de İstanbul’a uçuş ve 19:50’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu (5,6 Mayıs - 25 Haziran - 9,23 Temmuz - 6,18 Ağustos - 3 Eylül - 8,22 Ekim - 3,24 Kasım tarihli turlarda;8. Gün/9.Gün - Kahvaltı sonrasında rehberinizin belirleyeceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Zaanseschans tema parkı ve Amsterdam turu. (35 Euro). Tur sonrasında havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayısı ile 01:20’ de İstanbul’a uçuş ve 05:50’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Havalimanı vergileri,
Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW) – Brüksel(CRL) – Amsterdam(AMS)- İstanbul(SAW) uçak bileti,
3* & 4* otellerde oda,kahvaltı ve konaklamalar,
Alan/otel/alan transferleri,
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
Amsterdam, Brüksel, Paris, Brugge, Metz, Köln, Lüksemburg’da panoramik şehir turları,
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Otel vergileri,
Turist Şehir vergileri.

Vize ücreti,servis bedeli (130 Euro),
Zorunlu sigorta ücreti (15 Euro),
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 Euro (İsteğe bağlı).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
25.06.2018 3* &4* Uzak Oteller599.00 €839.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 549.00 €
-
09.07.2018 3* &4* Uzak Oteller599.00 €839.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 549.00 €
-
23.07.2018 3* &4* Uzak Oteller599.00 €839.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 549.00 €
-
06.08.2018 3* &4* Uzak Oteller599.00 €839.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 549.00 €
-
18.08.2018 3* &4* Uzak Oteller699.00 €939.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 649.00 €
-
03.09.2018 3* &4* Uzak Oteller549.00 €789.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 499.00 €
-
22.10.2018 3* &4* Uzak Oteller499.00 €709.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 449.00 €
-
03.11.2018 3* &4* Uzak Oteller399.00 €609.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

25 Haziran • 09, 23 Temmuz • 06, 18 Ağustos • 03 Eylül • 08, 22 Ekim • 03 Kasım

KALKIŞ NOKTALARI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Extra Turlar

Kanal turu (15 Euro)+Remich & Schengen turu (35 Euro)+Paris by night (35 Euro)+Marken & Volendam & Lahey (75 Euro)+ Paris İkonları (80 Euro)

240 Euro yerine 195 Euro!!!

VİZE BİLGİ

Schengen vizesi gerekmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod