Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
ORTA AVRUPA 2301
ORTA AVRUPA 2301
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
4 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - PRAG

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluşma.  Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1771 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:40’da Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 14:20’de Prag’a varış ve varışın ardından panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Panoramik şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.


2. Gün: PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Vlatava Nehrinde Tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


3. Gün: PRAG - VİYANA - (BRATİSLAVA)

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından hareket.Yol üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan  Slovakya`nın başkenti Bratislava Gezisi`ne katılma imkanı(Yemeksiz).Tur sonrasında özel otobüslerimizle Viyana’ya hareket. Varışın ardından panoramik şehir tanıtım turumuza başlıyoruz.Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Şehir turumuzun ardından otelimize transfer.Akşam arzu eden misafirlerimiz rehber tarafından ekstra düzenlenecek Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilir.Geceleme otelimizde.


4. Gün: VİYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan  yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turuna (Viyana Ormanları Turu) katılabilirler.Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenen Klasik müzik konserini izleme imkânı bulacaklardır.Geceleme otelimizde.


5. Gün: VİYANA - İSTANBUL

Sabah otelde kahvaltının ardından serbest zaman.Uçuşumuza bağlı olarak havalimanına transfer ve Türk Havayolları’nınTK1888 sayılı seferi ile 19:00’da İstanbul’a hareket.Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 23:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul - Prag / Viyana - İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
Alan-Otel-Alan transferleri,
Prag’da 2 gece, Viyana’da 2 gece toplam 4 gece 5 gün konaklama,
Programda belirtilen sabah kahvaltıları,
Yarım günlük panoramik şehir turları,
Profesyonel rehberlik hizmetleri,
Zorunlu Seyahat Sigortası.

Vize ücreti ve servis bedeli,
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
Seyahat Koruma Paketi (15 Euro) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro`dur),
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar,
Öğle ve akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
Şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

VİZE BİLGİ

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod