Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
PATTAYA FIRSAT KASIM ARALIK TK
PATTAYA FIRSAT KASIM ARALIK TK
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BANGKOK

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde 18:00’de buluşma. Bagaj ,bilet ve check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonrası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 20:50’de Bangkok'a hareket.


2. Gün: PATTAYA

Sabah 09:25 ‘de Bangkok havaalanına varış. Alanda karşılanma ve Pattaya’ya transfer.Otelimize varış.Odalara yerleşme ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


3. Gün: PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Mercan Adası turuna katılabilirler (45 Euro). Pattaya sahilinden özel sürat teknelerimizle palmiye ağaçları ile çevrili mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Öğleden sonra otelimize dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelinizde.


4. Gün: PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Timsah Çiftliği turuna katılabilirler (20 Euro). Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz.


5. Gün: PATTAYA

Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü kabare ‘’Alcazar Show’’ da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaklar (35 Euro). Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Geceleme otelinizde.


6. Gün: PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’ turuna katılabilirler (35 Euro). Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Tur sonrası serbest zaman. Ogleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ‘’Fil Safarisi’’ turuna katılabilirler (35 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.


7. Gün: PATTAYA

Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafir düzenlenecek ekstra turlara katılabilir. Geceleme Pattaya otelimizde.


8. Gün: PATTAYA - BANGKOK - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası check-out işlemlerinin tamamlanması,transfer saatine kadar serbest zaman.Bangkok havaalanına hareket.Türk Havayolları tarifeli seferi ile 23.45’de İstanbul’a hareket.


9. Gün: İSTANBUL

Yerel saat ile 06.05’de İstanbul'a varış.Tur sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul - Bangkok - İstanbul direkt uçuş,
Havaalanı vergileri,
Bangkok havaalanı - Pattaya otel - Bangkok hava alanı transferleri, 
Seçilen otel kategorisinde  7 gece kahvaltı dahil konaklama,
Seyahat güvence paketi.

Yurt dışı çıkış harcı (15 TL),
Ekstra turlar,
Yemekler ve içecekler,
Şahsi ve otel harcamaları, 
Tur paket fiyatına dahil olarak belirtilmiş servislerin dışında kalan her türlü hizmet ve servisler.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

VİZE BİLGİ

Vize uygulaması bulunmamaktadır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod