KORE TURU 1410 Tur Programı

Asiana Hava Yolları ile

PROGRAM
1. Gün: İstanbul - Abu Dhabi
Seul Hava Limanına gitmek üzere olan İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 12.00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Etihad Havayollarının tarifeli seferi ile 14.25’de hareket.19.50 Abu Dhabi’ ye varış. 22.15 Seul’a hareket.

2. Gün: Seul
Güney Kore’nin başkenti Seul’a 11.45 ‘de varış. Havaalanında karşılanma ve otelimize transfer. (Havaalanı, Seul merkez 75 dakika sürmektedir.) Otelimize varış, odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Seul
Kahvaltı sonrası Seul Turu için otelden hareket. Tam gün sürecek turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Gyoengbokgung Sarayı, Mavi Ev, Kwanghwamun Meydanı, Seul Halk Müzesi, Ginseng merkezi, Namdaemun Marketi. Otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Seul
Kahvaltı sonrası yarım günlük Türkçe rehberlik eşliğinde yapılacak olan Seul turumuzda, Sinsa Garosu sokağı, Coex Center, Dünya Ticaret merkezi, tahran caddesi, Gangnam merkezi, Bongeunsa Budist tapınağı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

5. Gün: Seul
Kahvaltı sonrası tam gün serbest. Dileyen misafirlerimiz Pusan Turu’na katılabilirler. Günübirlik hızlı tren ile düzenlenen bu turda görülecek yerler; Haeunda Sahili, Budist Tapınağı, Birleşmiş Milletler Türk Şehitliği, Kwanalli köprüsü. Tur bitimi Seul’a dönüş. Geceleme otelimizde.

6. Gün: Seul
Kahvaltı sonrası tam gün alış veriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7. Gün: Seul
Kahvaltı sonrası check out işlemlerinin tamamlanması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Uçak saatine göre Seul’da vakit geçirebilirsiniz. Havaalanına transfer.

9. Gün: ÖNEMLİ NOTLAR
Bu program kişiye özel ve min. 2 kişi ile kesinhareketli yapılır Önerilen uçak haricinde , isteğe bağlı uçaklar ilede bu program (fiyat değişebilir ) yapılabilir. Verilen fiyatlar en alt sınıf fiyatlarından hesaplanmış olup,uçak müsaitliğine göre -/+ farklılıklar olabilir.  

9. Gün: Otel Bilgileri
Hotel Haeundae Grand – Busan 5* vb.http://www.haeundaegrandhotel.com/main.asp Hamilton Hotel Seul 4* vb.http://www.hamiltonhotelseoul.com/ Daha Fazla Bilgi yada Kendi Tatilinizi Yaratmak İçinTürkiye`nin Her YerindenSiz Hayal Edin,Biz Gerçekleştirelim Aklınızda Ne varsa Neo Turda,İsterseniz Biz Sizi Arayalım Tıklayınız ve Formu Doldurunuz. UZAK DOĞU TURLARI  YURT DIŞI TURLARI 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Asiana Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul–Seul–İstanbul gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Busan’da  5* otelde oda & kahvaltı 3 gece konaklama
Seul’de 4* otelde oda  & kahvaltı 3 gece konaklama
Seul - Busan arası ekonomi sınıfı tren bileti ve vergileri
Programda belirtilen tüm çevre gezileri
Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri
Tüm turlardaki giriş ücretleri
Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler
Türkçe rehberlik hizmetiFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış pulu
Yemeklerde alınacak içecekler
Seyahat sigortası 10 euro
Bahşişler
Kişisel harcamalar
Ekstra çevre gezileriNotlar
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 18.12.2017 09:50 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.