KORE TURU 1410 Tur Programı

Asiana Airlines

Kalkış Yerleri: İstanbul Atatürk Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL - SEUL
Seul Havalimanı’na doğru hareket etmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından hareket.Aktarmalı uçuşumuz ile beraber Seul'e hareket.Geceleme uçakta.

2. Gün: SEUL
Güney Kore’nin başkenti Seul’e varış.Havaalanında karşılanma ve otelimize transfer (Havaalanı, Seul merkez 75 dakika sürmektedir).Otelimize varış, odalara yerleşme.Geceleme otelimizde.

3. Gün: SEUL
Kahvaltı sonrası Seul Turu için otelden hareket.Tam gün sürecek turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Gyoengbokgung Sarayı, Mavi Ev, Kwanghwamun Meydanı, Seul Halk Müzesi, Ginseng Merkezi, Namdaemun Marketi.Otelimize dönüş.Geceleme otelde.

4. Gün: SEUL
Kahvaltı sonrası yarım günlük Seul turumuzda;Sinsa Garosu Sokağı, Coex Center, Dünya Ticaret Merkezi, Tahran Caddesi, Gangnam Merkezi, Bongeunsa Budist Tapınağı görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelimizde.

5. Gün: SEUL
Kahvaltı sonrası alışveriş için tam gün serbest zaman.Geceleme otelimizde.

6. Gün: SEUL
Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması,check-out işlemlerinin tamamlanması ve rehberimizin bildireceği saatte havaalannına transfer ve İstanbul'a hareket.

7. Gün: OTEL BİLGİLERİ
Hotel Haeundae Grand – Busan 5* vb.http://www.haeundaegrandhotel.com/main.asp Hamilton Hotel Seul 4* vb.http://www.hamiltonhotelseoul.com/ Daha Fazla Bilgi yada Kendi Tatilinizi Yaratmak İçinTürkiye`nin Her YerindenSiz Hayal Edin,Biz Gerçekleştirelim Aklınızda Ne varsa Neo Turda,İsterseniz Biz Sizi Arayalım Tıklayınız ve Formu Doldurunuz. UZAK DOĞU TURLARI  YURT DIŞI TURLARI 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Asiana Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Seul - İstanbul gidiş & dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Seul’de 4* Otelde oda & kahvaltı 4 gece konaklama,
Programda belirtilen tüm çevre gezileri,
Tam gün Seul turu (İngilizce yapılır, 4 kişi olunduğunda Türkçe yapılır),
Yarım gün Gyeongboukung Sarayı,Blue House,Kwanghwamun meydanı,Seul halk müzesi,Ginseng center,Namdaemun Market turu,(Türkçe),
Yarım gün Sinsa Garosu,Coex Center,Dünya t,caret merkez,Tahran caddesi,Gangman merkezi,Bongeunsa Budist tapınağı turu (Türkçe yapılır),
Havalimanı - otel - havalimanı arası transferler,
Türkçe rehberlik hizmeti.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış pulu (15 TL),
Yemeklerde alınacak içecekler,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Bahşişler,
Kişisel harcamalar,
Ekstra çevre gezileri.Notlar

Bu program kişiye özel ve minimum 2 kişi ile kesin hareketli yapılır.

Önerilen uçak haricinde , isteğe bağlı uçaklar ile de bu program (fiyat değişebilir) yapılabilir.

Verilen fiyatlar en alt sınıf fiyatlarından hesaplanmış olup,uçak müsaitliğine göre  (- / +)  farklılıklar olabilir.


İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 15.07.2018 22:15 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.