DUBAİ KIŞ&SÖMESTR ABU DHABİ TUR Tur Programı

Pegasus Havayolları

Kalkış Yerleri: Sabiha Gökçen Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL – DUBAİ
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19.30’da buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 660 sefer sayılı uçuşu ile 21.55’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 04.05 te Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma şehir turu için hareket .Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları” ve Marina Cruise Akşam yemeği ’’ turuna katılabilirler turuna (70 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Marina bölgesinde akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

2. Gün: DUBAİ
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan (70 Euro) “Öğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq” turu. Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer. . Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Al Qasr Lübnan Tavernası canlı Müzik & Show Akşam yemekli” turuna katılabilirler (70 Euro). Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.

3. Gün: DUBAİ – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ” turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri  otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde. Gece yarısı uyandırma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 661 sefer sayılı uçuşu ile 05.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

4. Gün: OTEL BİLGİLERİ
Ramada Otel Ajman HB Ramada Beach Hotel Ajman HB Diğer oteller oda kahvaltı bazındadır

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Dubai (DXB) – Abu Dhabi (AUH) - İstanbul (SAW) ekonomi sınıf uçak bileti,

Alanda karşılama ve havalimanı - otel - havalimanı transferleri,

Seçilecek kategori bazında otelinizde  3 gece oda kahvaltı bazında konaklama, 

Panoramik Dubai şehir turu,

Türkçe rehberlik hizmetleri.

Havalimanı vergileri.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli(100 Euro) / Not :Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli(15 TL),

Tourism Dirham-Otel Vergisi(Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir),

2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Euro),

4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro),

5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro),

İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri.Notlar

Avantajlı Paket Ekstra Geziler

 

Avantaj Paket: 270 USD yerine..  230 USD

Dubai Gece Keşfi ve Akşam yemekli tekne… (90 USD)

Akşam yemekli Çöl Safari... (90 USD)

Öğle Yemekli Burj Khalifa & Dubai Mall… (90 USD)


İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 17.10.2018 23:20 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.