TUNUS RAMAZAN BAYRAMI 1406 VİZESİZ Tur Programı

Tunisair Havayolları

Kalkış Yerleri: İstanbul Atatürk Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL - TUNUS // 14 Haziran 2018
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tunisair’in TU 215 sayılı seferi ile 13.15’de İstanbul-Tunus(Kartaca) uçuşu.Uçuş süresi 2,5 saattir.Yerel saatle 14.45’de Tunus Kartaca Havalimanı’na varış.Karşılama ve yaklaşık 1 saat yolculuktan sonra Hammamet’teki otelinize transfer.

2. Gün: TUNUS // 15 Haziran 2018
Seçtiğiniz otelde 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama.Otel imkânlarından yararlanma,otel çevresini gezme imkânı ve ekstra olarak düzenlenecek çevre gezisine katılma imkanı.

3. Gün: TUNUS // 16 Haziran 2018
Seçtiğiniz otelde 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama.Otel imkânlarından yararlanma,otel çevresini gezme imkânı ve ekstra olarak düzenlenecek çevre gezisine katılma imkanı.

4. Gün: TUNUS - İSTANBUL // 17 Haziran 2018
Kahvaltıdan sonra serbest zaman.Tunisair’in TU 216 sayılı seferi ile 16.55’da Tunus - İstanbul uçuşu.Türkiye saati ile 21.30’da İstanbul’a varış ve hizmetlerimizin sonu.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Tunisair ile İstanbul / Tunus(Kartaca) - Tunus(Kartaca) / İstanbul gidiş-dönüş uçuşları,

Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli,

Tunus’ta Havalimanı / Otel /Havalimanı transferleri,

4* & 5* Otellerde 3 Gece 4 Gün yarım pansiyon konaklama,

Çevre gezileri düzenlenmesi katılımcı sayısına bağlıdır,

Tunus şehir vergisi,

Türkçe rehberlik hizmeti.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),

Zorunlu seyahat sigortası (15 Euro),

Akşam yemeklerinde alınan içecekler,

Çevre gezileri – Öğle yemeğinde alınan içecekler,

Kişisel harcamalar,

Bahşişler.Notlar

EKSTRA ÇEVRE GEZİLERİ VE EĞLENCELER

 

KAİROUAN - SOUSSE - MONASTIR - PORT EL KANTAOUİ (Öğle Yemeği Dahildir)

Sabah 08.00’da otelden hareket, ülkenin güneyine doğru inip yakından tanıma imkanı. İslamiyetin Afrika kıtasına ilk geliş noktası olan ve ilk caminin yapıldığı tarihi KAİROUAN şehrinde OKBA camisinin ziyaretini takiben AGLABİT Havuzları ve meşhur halı dokuma atölyelerinin gezilmesi. Turistik yatırımları ile ünlü SOUSSE kentini ziyaret ve öğle yemeği. Yemekten sonra Monastır kentinde Habib Bourguiba Mozolesinin görülmesi. Tunus’un ünlü turistik limanı PORT EL KANTAOUİ’nin gezilmesini takiben 17:00 civarında hareket, otele dönüş.

Kişi Başı Fiyat : 65 Euro

 

 

BAŞKENT TUNUS - KARTACA - SİDİ BOU SAİD (Öğle Yemeği Dahildir)

Kahvaltıdan sonra check-out yaparak otelden hareket, yaklaşık 1 saatlik yolculuktan sonra Başkent Tunus’a varış. Kentteki Medina’da kısa bir gezi sonrası eski şehir merkezindeki Souk’ta Tunus’un eski ve otantik çarşısında alışveriş imkanı ve İslamiyet’de önemli bir yeri olan ZEYTUNA Cami dışarıdan görülecektir. Endülüs-Osmanlı dönemini yansıtan ve Başkent Tunus’a hakim bir tepedeki SİDİ BOU SAİD bölgesinde verilecek kahve ve alışveriş imkanı.

Kişi Başı Fiyat : 70 Euro

 

 

1001 GECE ŞEHRAZAT SHOW - AKŞAM YEMEĞİ GALA

Chahrazed Restaurant’ta 1001 Gece showlu, sıcak-soğuk mezeler, pilav ve kuzu etinden oluşan orta doğu tarzı mönülü akşam yemeği (içecekler ekstradır).

Kişi Başı Fiyat : 50 Euro


İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 18.10.2018 03:35 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.