AMSTERDAM ARALIK VE MART Tur Programı

Pegasus Havayolları

PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL – AMSTERDAM
Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1253 sefer sayılı uçuşu ile 10:40’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 12.20’de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün: AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

3. Gün: AMSTERDAM – İSTANBUL
(3. Gün ve 4. Gün) - Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Marken Volendem ve Hollanda Trio turuna katılabilirler(100 Euro). Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur sonrası havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC1256 sefer sayılı uçuşu ile 23:50’de İstanbul’a uçuş. Saat 05.25’de varış ve turumuzun sonu.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
23.03.2018 3* Ibis Airport Hotel vb.(Şehir Dışı)299.00 €419.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 249.00 €
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Amsterdam – İstanbul (Saw) uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

Seçilen kategori otelde 2 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,

Alan/otel/alan transferleri,

Panoramik Amsterdam şehir turu,

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

Otel vergileri,

Turist şehir vergileri.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

Müze ve ören yerleri girişleri,

Şoför tipleri 5 Euro (İsteğe bağlı).Notlar
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 18.12.2017 10:03 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.