Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BEYRUT TURU 2019 OCAK-MART ARASI
BEYRUT  TURU 2019 OCAK-MART ARASI
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BEYRUT

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 20.30’da hazır bulunulması.Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının KK 1334 sefer sayılı uçuşu ile saat 23.30’da Beyrut’a hareket.Yerel saat ile 00.20’de varış.Alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer.


2. Gün: BEYRUT

Öğleden sonra panoramik şehir turumuz için hareket. Turumuz esnasında; Güvercinler Kayasi, Hamra bölgesi (Modern şehir), Martyrs Meydani (Eski şehir) panoramik olarak görülecektir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan akşam yemekli ‘’Lübnan Gecesi’’ turuna katılabilirler (80 USD). Tur sonrası otele dönüş.Geceleme otelinizde.


3. Gün: Ve 4. Gün BEYRUT - İSTANBUL

Kahvaltının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ‘’Harisa & Jeita & Biblos’’ gezimize katılabilirler (100 USD). Karstik oluşumlar ile şekillenmiş Jeita da, yukarı ve aşağı olmak üzere 2 adet mağara bulunmaktadır. Ziyaretimize araç park alanından yukarı mağaraya teleferik çıkışı ile başlıyoruz. Yukarı mağara 1958 yılında keşfedilmiş olup 2200m uzunluğa sahiptir ve bunun 750m lik bölümü yürüyüş yolu ile ziyaretçilere açıktır.Aşağı mağara ise tarih öncesi dönemlerde insanları barındırmış olmasına karşın yeniden keşfedilmesi 1836 yılına dayanır.Aşağı mağara içindeki gezi elektrik motorlu tekneler ile yapılmaktadır. Mağaralardan geri aşağıya yürüyerek veya mini tren ile inerek aracımızla Harissa’ya hareket. Yaklaşık 15-20 dakikalık yolculuk ile aracımız Beyrut’un komşusu sayfiye şehri Jounie’ye hareket. Havanın müsait ligine göre 2 farklı teleferik ile yaklaşık 650 mt yüksekte yer alan Harissa’ya çıkış.Tepede 1908 yılında küçük bir kilise üzerine monte edilen 15 ton ağırlığındaki Meryem Ana heykeli bizleri karşılayacak.Tepeden inişimiz aracımızla tekrar Jounie’ye olacaktır. Buradan yaklaşık 20 dakikalık (18 km) bir yolculuk ile deniz kıyısında yer alan antik Finike liman şehri Byblos’a varış.Şehrin tarihçesi kesin olarak bilinmemekle birlikte 7000 yıl öncesine kadar uzanmakta olduğu bilim adamlarınca tahmin edilmektedir.Tur bitimi otele dönüş.Geceleme otelimizde. Rehberinizin bildireceği transfer saatinde sabaha karşı odaların boşaltılması ve havalimanına transfer.Bagaj, bilet ve check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının KK 1335 sefer sayılı uçuşu ile saat 05.40’da İstanbul’a hareket.Yerel saat ile 08.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Atlas Global Havayolları ile İstanbul (IST) – Beyrut – İstanbul (IST) parkurunda uçak bileti,
Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,
Otel vergileri & Turist şehir vergileri,
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
Panoramik Beyrut şehir turu,
Profesyonel rehberlik hizmetleri.

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL),
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize yoktur

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod