Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
PARİS TURU RAMAZAN BAYRAMI
PARİS TURU RAMAZAN BAYRAMI
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - PARİS // 14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air France Havayolları Kontuarı önünde saat  02:10’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1391 sefer sayılı uçuşu ile saat  04:15’de Paris’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 07:00’de  Paris’e iniyoruz.Bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Concorde Meydanı ve Obilisk Taşı, Opera meydanını ziyaret ediyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.


2. Gün: PARİS // 15 HAZİRAN 2018 CUMA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Gezimiz sonrası dünyanın tanıdığı ve Paris’in en önemli caddesi olan Champs Elysee caddesinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

Romantik Paris Turu: Kişi Başı 60 Euro

Akşamları Paris, gündüzleri gördüğünüzden çok daha farklıdır. Paris’in en önemli ışıklar altında geziyoruz. Öncelikle Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Paris’in önemli ören yerlerini Seine Nehri tekne gezimiz esnasında rehberimiz ile seyir zevkini yaşayabilirler. Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız.


3. Gün: PARİS // 16 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Unutulmaz Paris turuna ve akşam gerçekleştirilecek Lido Show Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

Unutulmaz Paris Turu: Kişi Başı 65 Euro

Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kütürel içerikli ve gün boyu şehrin güzelliklerini keşfedeceğimiz turumuza çıkıyoruz. Dümdüz bir ova üzerinde kurulu Paris’te, güney yönünde ufka doğru bütün güzelliği ile duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık anasörler ile ikinci kata çıkıyor ve Paris’i bu kez Eiffel Kules olmadan olarak izliyoruz. Turumuza 800 yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamli gotik mimarisini görüyoruz. St. Germain bölgesinde kısa bir serbest zamanın ardından Paris’in en önemli parfüm mağazasını ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacre Coeur Kilisesini ve 19. Y.Y.’ın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesinin daracık sokaklarında dileyen misafirlerimiz sokak ressamlarına portrlerini çizdirirken keyifli anlar yaşayarak Paris’i deneyimliyoruz.

Lido Turu: Kişi Başı 130 Euro

Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show’u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz.


4. Gün: PARİS - İSTANBUL // 17 HAZİRAN 2018 PAZAR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası check-out işlemlerimizin ardından rehberimizin belirlediği saate kadar alışveriş için serbest zaman.Rehberimiz tarafından belirlenen saatte bizleri bekleyen özel aracımız ile İstanbul uçuşumuz için havaalanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1390 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 18 Haziran 2018 tarihinde yerel saat ile 03:15’de İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Air France Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Paris / Paris - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
Paris’te 3 gece seçilecek kategori vb. otelde konaklamalar,
Sabah kahvaltıları,
Panoramik Paris şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL),
Schengen Vizesi (130 Euro),
Ekstra turlar,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
Öğle ve akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar, mini bar ücretleri.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

VİZE BİLGİ

Schengen vizesi gerekmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod