Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BELGRAD YILBAŞI TURU 2912-2
BELGRAD YILBAŞI TURU 2912-2
599.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BELGRAD // 29 ARALIK 2018

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde 06:10’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1081 sefer sayılı uçuşu ile 08:35’de Belgrad’a uçuyoruz.Yerel saat ile 08:15’de Belgrad’a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız ile şehir turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Şehir merkezine varışımıza istinaden otobüsümüz ile gerçekleştireceğimiz kısa turumuzda kentin önemli binalarını, günlük yaşamı, Nato tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını göreceğiz. Turumuzun devamında turumuzu yürüyerek devam edeceğiz, yapacağımız yürüyüş turumuzda Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi,Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı,Kale Meydanı ve Taş Meydan göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz.Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz.Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.


2. Gün: BELGRAD // 30 ARALIK 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlofça & Navi Sad & Fashion Park Outlet Center turumuza katılabilirler. Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.

Karlofça & Novi Sad Turu : 70 Euro (Kişi Başı - Öğle Yemeği Dahil)

Turumuzda ilk olarak bizim tarhimizde de önemli bir yeri bulunan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret edeceğiz. Burada şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Karlofça Anlaşmasının imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni ziyaretimizin ardından Voyvodina Eyaleti’inin başkenti olan Novi Sad’a doğru hareket edeceğiz. Kısa bir yolculuğun ardından ilk durağımız olan Petrovaradin Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda tur sırasında alacağız. Daha sonra Novi Sad’ın merkezine hareket edecek ve Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyüş turu yapacağız.Bu turumuzda Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından neredeyse tüm dünya markalarını ucuza bulabileceğiniz Fashion Park Outlet Center’a doğru hareket ediyoruz. Alışveriş turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.


3. Gün: BELGRAD // 31 ARALIK 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Zemun & Avala Kulesi & Tito’nun Mezarı Turumuza katılabilirler.Akşam yeni yılı Balkan eğlencesi ile karşılamak isteyen misafirlerimiz Balkan Gecesi’ne katılabilir.

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN….HOŞGELDİN 2019 !!!!!

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu : 60 Euro (Kişi Başı - Öğle Yemeği Dahil)

Turumuzda ilk ziyaret noktamız Zemun olacak.Zemun panoramik turu esnasında kenti tanıyacak ardından Avala Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. 203 metre yükseklikteki tabanı eşkenar üçgen şeklinde “üç ayak” üzerinde planlanan kule “Sırp tripodu” olarak da anılmaktadır. Dünya üzerinde bu prensip üzerine inşa edilmiş olan sayılı kulelerden biridir. Turumuza 1953’te Yugoslavya devlet başkanlığına seçilen ve Yugoslavya’yı Sosyalist Federal Cumhuriyet sistemine getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Josip broz Tito’nun mezarını ziyaret ederken devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Ardından Nikola Tesla’nın icatlarının ve kişisel eşyalarının sergilendiği müzenin ziyaret ediyoruz.Müze 1952'de Tesla biriminin mucidi Nikola Tesla'nın kişisel eşyalarını sergilemek üzere kurulmuş olup, müzede yaklaşık 160.000’e  kadar orijinal belge ve 5700 kadar kişisel eşya sergilenmektedir. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.

Balkan Gecesi : 80 Euro (Kişi Başı - Akşam Yemeği Dahil)

Turumuzda Balkan mutfağının lezzetlerini, Balkan eğlencesi eşliğinde tadacak ve unutulmaz bir gece yaşayacağız.


4. Gün: BELGRAD - İSTANBUL // 01 OCAK 2019

Otelde alacağımız kahvaltı ve kişisel aktiviteleriniz için uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1084 sefer sayılı uçuşu ile 20:20’de İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 00:10’da İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST - BEG / BEG - IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri  4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan-Otel-Alan transferleri,
Belgrad panoramik şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar,
Kişisel harcamalar,
Tur programında belirtilmeyen tüm hizmetler.


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
29.12.2018 4* Queen`s Astoria Design Hotel Vb.599.00 €699.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 11 Yaş 579.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

29 Aralık

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

YENİ YILI SIRBİSTAN’IN BEYAZ ŞEHRİNDE KARŞILAYIN !!!!!

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod