Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BENELUX-PARİS 2020 SÖMESTR OCAK(AMS-CRL)
BENELUX-PARİS 2020 SÖMESTR OCAK(AMS-CRL)
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Pegasus Havayolları’nın uçuşu ile saat 08.40’da Amsterdam’a uçuş.Yerel saat ile 10:30’da varış ve karşılanma.Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam panoramik şehir turu.Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır.Arzu eden misafirler ekstra düzenlenecek olan Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.Arzu eden konuklarımız yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendem ve Zaanse schans turu (75 Euro) katılabilirler. Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Amsterdamın en güzel tema parkını ziyaret ediyoruz Tur bitimi Amsterdam şehir merkezinde serbest zaman.Geceleme otelinizde.


3. Gün: AMSTERDAM – KÖLN - LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda Gotik Katedrali,alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.Tur sonrası otelinize transfer Geceleme otelimizde.


4. Gün: LÜKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Shengen turuna katılabilirler (25 Euro ).Tur sonrası Paris’e hareket ediyoruz.Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Ile de la Cité ve Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde otele transfer.


5. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler (80 Euro).Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız.Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak.Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünler ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra, St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş olan dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali'ni panoramik olarak görüyor ve Lüksemburg Bahçelerini görmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Lüksemburg Bahçelerini gördükten sonra turumuz sona eriyor.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i  gece panoramik olarak görebilecek  Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (125 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.


6. Gün: PARİS

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman.Arzu edenler rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza (130 Euro) ve Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler.Geceleme otelinizde.

Disneyland turumuzda ; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da,Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız.Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz.Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız.Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak,hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor.Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz.Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16.Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet  bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.


7. Gün: PARİS – BRUGGE – BRÜKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Brugge’e hareket.Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız.Daha sonra Brüksel’’e hareket ve Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme.Geceleme otelinizde.


8. Gün: BRÜKSEL – İSTANBUL

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz.Ardından rehberinizin bildireceği saatte Havalimanına transfer ve Pegasus Havayolları’nın PC 804 sefer sayılı uçağı ile 15:15’te İstanbul’a uçuş.Yerel saat ile 20.35’te Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.


9. Gün:

OTELLER

Amsterdam

Brüksel

Paris

Lüksemburg

4* Van der Valk Bruekelen

4* Holiday Inn Airport

4* Novotel Creteil

4* Hotel Wemperhart

4* NH Hotels

3* Ibis Hotels

3* Ibis Hotels

3* Campanile Hotels

3* Ibis Hotels

3* Best Western Hotels

3* Campanille Hotels

3* Ibis Hotels


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Havalimanı vergileri,
Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW)-Amsterdam (AMS) / Brüksel(CRL)-İstanbul(SAW) parkurunda uçak bileti,
Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
Alan/otel/alan transferleri,
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
Amsterdam, Brüksel, Brugge, Paris, Köln, Lüksemburg’da panoramik şehir turları,
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Otel vergileri,
Turist Şehir vergileri.

Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro),
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Müze ve ören yerleri girişleri,
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Extra Turlar

BENELUX & PARİS SÖMESTR DÖNEMİ

Amsterdam Gidiş - Brüksel Dönüş

Amsterdam(2) - Köln - Lüksemburg(1) - Paris(3) – Brugge - Brüksel(1)

 

Avantajlı Ekstra Geziler

Kanal turu(15 Euro)+ Remich & Shengen turu(25 Euro)

Paris by night(35 Euro)+Marken & Volendam ,Zaanse schans(75 Euro)

Paris İkonlar(80 Euro)

230 Euro yerine 200 Euro

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi gerekmektedir

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod