Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
PHUKET BANGKOK 1302(YP)
PHUKET BANGKOK 1302(YP)
Konaklama
Yarım Pansiyon
Geceleme
6 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – PHUKET

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 15.30‘da hazır bulunulması.Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 172 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.50’de Phuket’e hareket.


2. Gün: PHUKET

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 07:15’de Phuket’e varış.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket.Otelde alınacak kahvaltının ardından oda anahtarlarının dağıtılması ve dinlenmek için serbest zaman Öğleden sonra Fil Safarisi turuna katılmak üzere otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz.İşte ayağınıza gelen fırsat.Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.Tur bitimi otelimize dönüş.Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttigi saatte otelden hareket.Yemek bitiminde serbest zaman.Geceleme otelimizde.


3. Gün: PHUKET

Kahvaltının ardından Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Turumuzda Phi Leigh Lagoon’da yüzme molası veya alternatif bir bölgede 2. Kez Snorkeling yapma aktivitesi gerçekleştirilecektir. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş ve serbest zaman. Aksam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek bitiminde serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından James Bond Adası turumuz için otelden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, köy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek).Tur bitimi otelimize dönüş. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket. Yemek bitiminde serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: PHUKET – BANGKOK

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları ile Bangkok’a hareket. Bangkok’a varışımıza istinaden Bangkok şehir turu. Bangkok şehir turunda Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) görüyoruz.Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mücevher Fabrikası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir.Tur bitiminde otelimize hareket. Oda dağılımından sonra serbest zaman.Akşam rehberinizin bildireceği saatte Akşam Yemekli Patpong Gece Pazarı turumuz için hareket. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Pat Pong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


6. Gün: BANGKOK

Kahvaltının ardından düzenlenecek Yüzen Çarşı turu için otelimizden hareket. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz.Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz.Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz.Burdan teknelere binip nefis egzotik uzak doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yârım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz.Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz.Tur bitiminde Bangkok’a dönüş.Tur bitiminde otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeğimizi almak üzere rehberimizin belirttiği saatte otelden hareket.Yemek sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: Ve 8.Gün BANGKOK - İSTANBUL

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman.Özel istek ve aktiviteleriniz için rehberinize danışabilirsiniz. Belirlenen transfer saatinde Bangkok Havalimanı’na hareket. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 69 sefer sayılı uçuşu ile saat 23:50‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


9. Gün:

OTELLER

Bangkok - 3* Forum Park vb.

Phuket – 4* Lunar Patong vb.

 

Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul - Phuket / Bangkok - İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı ikram dahil uçak bileti,
Yerel Havayolları ile Phuket – Bangkok parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 6 gece konaklama,
Tüm havaalanı – otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,
Programda belirtilen turlar (Patpong Gece Pazarı & Yüzen Çarşı & James Bond & Phi Phi Island & Fil Safarisi),
5 Akşam Yemeği (İçecekler Hariç),
Akşam yemekleri lokal restaurant veya otelde alınacaktır.
Bangkok’da panoramik şehir tanıtım turu,
Havalimanı Vergileri.

Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

UZAKDOĞU

PHUKET (4) & BANGKOK (2)

*** AKŞAM YEMEKLERİ , EKSTRA TURLAR VE ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL ***

VİZE BİLGİ

T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod