Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
PORTEKİZ TURU 1503
PORTEKİZ TURU 1503
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - PORTO

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00’de hazır bulunulması. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1449 tarifeli seferi ile saat 09.30’da Porto’ya uçuş. Yerel saat ile 10.20’te inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Porto şehir turu. Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele yerleşme ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Porto Gece turu (25 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: PORTO – COİMBRA – LİZBON

Sabah kahvaltısı ardından Coimbra’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile yol üstünde ekstra olarak düzenlenecek olan Aviero turuna katılabilirler (35 Euro). Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Aviero Üniversitesi, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası Coimbra’ya hareket. Coimbra’ya varışımıza istinaden panoramik Coimbra şehir turu. Orta Çağ boyunca Portekiz Krallığının başkentliğini yapmış bu şehirde görülecek yerler arasında; Se Nova Katedrali, Eski Katedral, Maio Meydanı ve Mondego Nehri bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Conimbriga Antik Kenti turuna (35 Euro) katılabilirler. Conimbriga Antik Kenti; Portekiz’de bulunan en büyük Roma kazı alanı ve kalıntılarına sahiptir. Conimbriga’da, Casa De Repuxos, Conimbriga Forumu, Conimbriga Monografik Müzesi, Su Bahçeleri, Roma Su Kemerleri ve Roma Banyoları bulunmaktadır. Tur sonrası Coimbra’ya dönüş ve Lizbon’a hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer.Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lizbon Gece turuna (25 Euro) katılabilirler.Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.


3. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sintra & Cascais turuna katılabilirler(55 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra ve Cascais balıkçı kasabası Tur sonrası otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne (yemekli) katılma imkanı (75 Euro). Geceleme otelinizde.


4. Gün: LİZBON – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri sonrası panoramik Lizbon şehir turu; şehir turumuzda; Rossio Meydanı, St. Georges Kalesi’nin bulunduğu şehrin tarihi bölümü, Alfama semti, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı ve Santa Justa Asansörü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1760 sefer sayılı uçağı ile saat 16.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile  İstanbul (IST) – Porto (OPO) / Lizbon (LIS) - İstanbul(IST) uçak bileti, Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,

Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,

Lizbon, Porto, Coimbra panoramik şehir turları,

Otel vergileri,

Şehir vergileri,

Türkçe rehberlik hizmetleri.

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

Avantajlı Ekstra Geziler: 115 Euro yerine indirim ile 75 Euro !!!

Sintra & Cascais Turu (55 Euro) + Lizbon Gece Turu (25 Euro) + Aviero Turu (35 Euro)

= 115 Euro 75 Euro

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

VİZE BİLGİ

Schengen vizesi gerekmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod