Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
LONDRA KURBAN BAYRAMI AĞUSTOS
LONDRA KURBAN BAYRAMI AĞUSTOS
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
4 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – LONDRA

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 07:30’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Global Havayollarının KK 2001 sefer sayılı uçuşu ile 10.25 de Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 12.30’da Stansted  Havalimanı’na varışın ardından özel aracımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır.Tur sonrası otele transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.


2. Gün: LONDRA

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turu (105 Pound).Dünyanın en büyük dönme dolaplarından biri olan London Eye her yıl milyonlara turist tarafından ziyaret edilmektedir. Turumuzun bir sonraki durağı; bir çok farklı şehirde de  yer alan Madame Tussauds Müzesi’nde balmumu heykeller arasında keyifli zaman geçiriyoruz. Sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Akşam yemekli Royal Banquet & Show’’ turu. (65 Pound). Royal Banquet & Show, Ortaçağ atmosferinde alacağımız yemek eşliğinde birbirinden güzel ve eğlenceli Showlara tanıklık edeceğiz. Tur bitimi otele dönüş ve serbest zaman.


3. Gün: LONDRA

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek  Oxford & Bicester Outlet Turu (55 Pound).İngiltere’nin kültürel ve tarihi yönden en zengin şehirlerinden biri olan Oxford’a yolculuğumuza başlıyoruz. Oxford; dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapması nedeniyle, kozmopolit yapıya sahip bir öğrenci şehridir. Şehir dokusu, mimarisi ve kültürel yapısı ile sizi alıp bambaşka bir dünyaya götürüyor. Oxford turumuzun ardından yüzlerce markayı içerisinde barından Bicester Outlet’e doğru yola çıkıyoruz. İngiltere’nin ve dünyanın en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Bicester Outlet’te alışveriş için serbest zaman. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman.


4. Gün: LONDRA

Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Kalesi & Stonehenge Turu (75 Pound). Windsor Kalesi dünyanın en büyük ve en eski kalesidir. Yaklaşık 1000 yıldır İngiliz kraliyet ailesinin bazı özel dönemlerde ikamet ettiği bir yerdir. Günümüzde kale hala kullanımda olup, İngiltere Kraliçesi bazı özel haftasonlarını burada geçirmektedir. Kale tüm görkemi ile her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Stonehenge, Neolitik taş devri ile Bronz çağı arasında en az 5 kademede oluşan bir anıttır. Bu yapı, astronomi, astroloji, geometri, meteoroloji ve paganizmle ilişkilendirilmektedir. Stonehenge adı eski İngilizcede “asılı taşlar” anlamına gelir. Keskiyle yontulmuş, düzgünleştirilmiş ve dışarıdan yerel bölgeye taşınmış, dik konumundaki otuz taştan (bunlardan halen on yedisi ayaktadır) oluşan ve kavisli hale getirilerek dik duran taşların üzerine yerleştirilen lento (kiriş) taşlarını içeren ve böylelikle çember şeklinde kapı boşlukları oluşturan tek taş çemberdir.Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman.


5. Gün: LONDRA - İSTANBUL

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için; Stansted Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Atlas Global Havayollarının KK 2002 sefer sayılı uçuşu ile 13.35 de Atatürk Havalimanına uçuş, yerel saat ile 19.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
Atlas Global Havayolları ile İstanbul (IST) / Londra (Stansted) / İstanbul (IST) ikram dahil uçak bileti,
Belirtilen kategori vb. standartta otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama,
Londra panoramik şehir turu, 
Alan/Otel/Alan transferleri,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Programda ekstra olarak belirtilen tüm turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Zorunlu Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
İngiltere Vize Ücreti (180 USD).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

NOTLAR

 

Akşam yemekli Royal Banquet Show turu ulaşımı Metro ile yapılır ve fiyata dahil değildir.

Windsor Kalesi giriş bileti fiyata dahil değildir. Turun ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

London Eye & Madame Tussauds & Thames Nehri turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod