Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BENELUX-PARİS FLEX AMS-ORY
BENELUX-PARİS FLEX AMS-ORY
379.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.30’da hazır bulunma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayollarının PC 1253 sefer sayılı uçuşu ile 11:20’de Amsterdam’a hareket ve 14:10’da varışın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Amsterdam şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam Kanal turuna (15 Euro) katılabilirler. Tur bitimi otelinize transfer.Geceleme otelinizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Kahvaltının ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Lahey turuna katılabilirler (75 Euro). Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Lahey turumuzda ise; Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan gece Kırmızı Fener Sokağı turumuza katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.


3. Gün: AMSTERDAM - BRÜKSEL

Kahvaltının ardından Brüksel’e hareket ve panoramik Brüksel şehir turu.Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinizde transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılabilirler (35 Euro). Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge şehrinin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız.Tur sonu otelinize transfer.Geceleme otelde.


4. Gün: BRÜKSEL - LÜKSEMBURG

Kahvaltının ardından Lüksemburg hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu.Petrus vadisi, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali,Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Remich & Schengen turu (35 Euro) Turun ardından Brüksel’e dönüş.Serbest zaman ve geceleme otelinizde.


5. Gün: BRÜKSEL - PARİS

Kahvaltının ardından Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı ( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.


6. Gün: PARİS

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler (80 Euro).Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketliPigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (140 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecek.Tur bitiminde otele transfer.Geceleme otelinizde.


7. Gün: PARİS

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek Disneyland turumuza / çift park (130 Euro) veya  Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler.

Disneyland Turumuzda ; Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz.Dünyanın 4 bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız.Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak,hız tutkunlarıysa Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler.Tabi her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.

Louvre müzesi & Versaille Sarayı Turumuzda ; Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.


8. Gün: PARİS - İSTANBUL

Kahvaltının ardından havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 17.20’de İstanbul’a uçuş ve 21.45’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış.Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Havalimanı vergileri,
Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW)-Amsterdam / Paris-İstanbul(SAW) parkurunda uçak bileti,
3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
Alan/otel/alan transferleri,
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg panoramik şehir turları,
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Otel vergileri,
Turist Şehir vergileri.

Vize ücreti (140 Euro),
Zorunlu Seyahat  Sigortası Ücreti (15 Euro),
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
22.12.2018 3* & 4* Uzak Oteller379.00 €619.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 329.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

22 Aralık

KALKIŞ NOKTALARI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Extra Turlar

Avantajlı Ekstra Geziler(1) 

Kanal Turu(15 Euro)+Remich & Schengen Turu(35 Euro)+Paris İkonları (80 Euro)+Brugge Turu(35 Euro)+Marken&Volendam & Lahey(75 Euro)

240 Euro Yerine 200 Euro !!!

 

Avantajlı Ekstra Geziler(2)  

Kanal Turu(15 Euro)+Remich & Schengen Turu(35 Euro)+Paris By Night(35 Euro)+Brugge Turu(35 Euro)+Marken & Volendam & Lahey(75 Euro)+Disneyland / Çift Park(130 Euro)+Paris İkonları(80 Euro)

405 Euro Yerine 300 Euro !!!

VİZE BİLGİ

Schengen vizesi gerekmektedir

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod