Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
ZAGREB SPLİT DUBROVNİK 1810
ZAGREB SPLİT DUBROVNİK 1810
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - ZAGREB // 18 EKİM 2018

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları terminali önünde check-in işlemleri için uçuşumuzdan 2.5 saat önce 04:30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1053 sefer sayılı uçuşu ile 07:05’te Zagreb’e uçuyoruz. Yerel saat ile 08:20’de Zagreb’e varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik Zagreb şehir turumuza başlıyoruz. Mimarisi, kültürel ve tarihi özellikleri ile çok güzel bir kent olan Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile ünlüdür. Gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Mirogoj Park Mezarlığı, burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedrali, Dolac Pazarı, Zagreb’in sembolü olan St. Mark Kilisesi, Lotrseak Kulesi, St. Catherine Kilisesi ve Taş Kapı göreceğimiz yerler arasındadır.At nalı şeklinde parkları ile ünlü olan Zagreb’in en ünlü ve Avrupa’nın en eski parkı olan Maksimir’de gezeceğimiz yerler arasındadır. Panoramik turumuzda Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze ve Hükümet Müzeleri de ziyaret edeceğimiz noktalardır. Turumuzun ardından otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimize yerleşikten sonra serbest zaman. Zagreb’in ünlü eğlence hayatını deneyimleme fırsatını bulabilirsiniz. Gecelememiz Zagreb’teki otelimizde.


2. Gün: ZAGREB - SPLİT // 19 EKİM 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Hırvatistan’ın en büyük 2. Şehri olan Split’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Split’e varışımıza istinaden UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bulunan Diocletian Sarayı, St. Domnius Katedrali, Diocletian Mozolesi, Diocletean Mahzenleri, dar taş sokakları, liman bölgesi gezeceğimiz yerler arasındadır. Bu güzel Akdeniz şehrini tanıdıktan sonra otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Akşam bu keyifli Akdeniz şehrini gönlünüzce gezebilir, liman bölgesindeki cafe, bar ve restoranlarda keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Gecelememiz Split’teki otelimizde.


3. Gün: SPLİT - DUBROVNİK // 20 EKİM 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Dubrovnik’e doğru yola çıkıyoruz. İtalyanca adı Ragusa olan ve Adriyatik’in en eski ticaret limanlarından biri olan Dubrovnik’e varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Eski şehir Meydanı ile turumuza başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. Yüzyıldan kalma Ezcane şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Hava durumu müsaade ederse turumuzun ardından Dubrovnik limanından bir tekne ile Cavtat’a geçeceğiz. Cavtat günümüzde Dubrovnik’in 20 km. güneydoğusu’nda yer alan bir sahil kasabasıdır. Turumuzun ardından Dubrovnik’e geri dönecek ve otelimize yerleşeceğiz. Gecelememiz Dubrovnik’teki otelimizde.


4. Gün: DUBROVNİK - İSTANBUL // 21 EKİM 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve İstanbul uçuşumuz için havaalanına transfer oluyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 440 sefer sayılı uçuşu ile 10:55’te Istanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 13:45’te Istanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.


5. Gün:

OTEL BİLGİLERİ

ŞEHİRLER

OTELLER

Zagreb

4* Hotel Aristos vb.

Split

4* Hotel San Antonio vb.

Dubrovnik

4* Hotel


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile IST - ZAG / DBV - IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen veya benzeri otel kategorisinde Zagreb 1 gece, Split 1 gece ve Dubrovnik 1 gece olmak üzere toplam 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan transferleri,
Zagreb şehir turu,
Split şehir turu,
Dubrovnik şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
Kişisel harcamalar,
Ekstra turlar,
Hırvatistan Vize ücreti (125 Euro),
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

HIRVATİSTAN’DA 3 GÜZEL

ZAGREB & SPLİT & DUBROVNİK ÖZEL TURU

HIRVATİSTAN’IN EĞLENCE&KÜLTÜR BAŞKENTİNDEN ADRİYATİK’İN İNCİSİNE

KEYİFLİ BİR YOLCULUK

ZAGREB GİDİŞ DUBROVNİK DÖNÜŞ

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod