Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BÜYÜK ORTA AVRUPA 2019 MAYIS-AĞUSTOS ARASI(BUD-HAM)
BÜYÜK ORTA AVRUPA 2019 MAYIS-AĞUSTOS ARASI(BUD-HAM)
469.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BUDAPEŞTE

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1033 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:55’de Budapeşte’ye hareket. Saat 12:55’de Budapeşte’ye varış ve panoramik Budapeşte panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler. Bu turumuzda   Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken limitsiz içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz,meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz.Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

MACAR GECESİ VE BUDAPEŞTE :

TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSİZ İÇECEK +REHBERLİK) : Kişi Başı 50 Euro


2. Gün: BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi  ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasin’da Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz.Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

ESTERGON KALESİ - VISEGRAD - SZENTENDERE TURU:  

TUR ÜCRETİ:  (ULAŞIM+ ÖĞLE YEMEĞİ + LİMİTLİ İÇECEK + REHBERLİK) : Kişi Başı 55 Euro

TUNA NEHRİ TEKNE TURU:

TUR ÜCRETİ (ULAŞIM + TEKNE +1 İÇECEK + REHBERLİK) : Kişi Başı 25 Euro


3. Gün: BUDAPEŞTE - VİYANA

Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’den ayrılıp Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler.Kişi başı 25.000 Euro’luk milli gelirle Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz.Varışımıza istinaden panoramik şehir turu.Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler.Bu turumuzda Viyana’nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar,  Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi Kahlenbergi’yi ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

BRATİSLAVA:

TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK) : Kişi Başı 30 Euro

GRİNZİG MEYHANELERİ TURU:

TUR ÜCRETİ:(ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTLİ İÇECEK + REHBERLİK) :  Kişi Başı 50 Euro


4. Gün: VİYANA

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mayerling, Seegrotte Baden Şehri (Wienerwald Turu) turuna katılabilirler.Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’de tekne turu yapıyoruz, Viyana’nin muhteşem ormanlarinda geçilecek bir sonraki duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak. Schönbrunn Sarayin Bahcesini ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Konser turuna  katılabilirler.

WIENERWALD: SEEGROTTE - HUNDERTWASSER EVİ – BADEN - SCHÖNBRUNN SARAYIN BAHÇESİ:

TUR ÜCRETİ:  (ULAŞIM  +GİRİŞ + REHBERLİK) : Kişi Başı 50 Euro

VİYANA KONSER GECESİ:

TUR ÜCRETİ:  (ULAŞIM+ A KATEGORİ KONSER  BİLETİ+REHBERLİK) : Kişi Başı 50 Euro


5. Gün: VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltısının ardından Viyana’dan ayrılıyor ve Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov turuna  katılabilirler. Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek.Turumuz sonrası Prag’a devam ediyoruz. Prag’a varışımızı takiben panoramik şehir turu.Şehir turumuzda Küçük Mahalle,Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler.Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

CESKY KURUMLOV:

TUR ÜCRETİ (ULAŞIM +REHBERLİK) : Kişi Başı 30 Euro

VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU :

TUR ÜCRETİ:(ULAŞIM + TEKNE ÜCRETİ + A.BÜFE YEMEK +1 İÇECEK + REHBERLİK) : Kişi Başı 35 Euro


6. Gün: PRAG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler.17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası yerel bir resturantta öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz.Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler. Prag'ın yerel restoranlarında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceleme otelimizde.

KARLOVY VARY TURU:

TUR ÜCRETİ:  (ULAŞIM+ ÖĞLE YEMEĞİ + LİMİTLİ İÇECEK + REHBERLİK) : Kişi Başı 55 Euro

PRAG ÇEK GECESI:

TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSİZ İÇECEK + REHBERLİK) : Kişi Başı 50 Euro


7. Gün: PRAG – DRESDEN - BERLİN

Sabah kahvaltısının ardından Berlin’e hareket.Güzergah üzerinde Dresden şehrine uğruyoruz (tur ücretine dahildir).Bu turumuzda Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Şavaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykelini görme fırsatı bulacağız. Dresden turumuzdan sonra Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin’e varışımızı takiben panoramik şehir turu Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg görülecek yerlerdir.Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


8. Gün: BERLİN – HAMBURG – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Berlin’den ayrılıyor ve Hamburg’a doğru yola çıkıyoruz.Hamburg’a varışımıza takiben panoramik şehir turu. Hamburg şehir turu esnasında Şehir Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesi’ni göreceğiz.Panaromik şehir turu sonrası serbest zaman. Uçağın saatine bağlı olarak rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer.Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1664 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:35’de İstanbul’a hareket.Yerel saatle 22:45’de varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Budapeşte / Hamburg-İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri,
Prag(2)-Viyana(2)-Budapeşte(2)-Berlin(1) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama,
Programda belirtilen sabah kahvaltıları,
Prag, Viyana, Budapeşte, Berlin ve Hamburg panoramik şehir turları,
Dresden Panoramik Şehir Turu,
Profesyonel rehberlik hizmetleri.

Vize ücreti (140 Euro),
Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL),
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro) (70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Euro'dur),
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar,
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
Şoför bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro.Bahşiş otobüs soförü için gezi sonunda toplanacaktır).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
31.05.2019 3* & 4* Oteller469.00 €679.00 € 469.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 469.00 €
-
05.07.2019 3* & 4* Oteller499.00 €709.00 € 499.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 499.00 €
-
02.08.2019 3* & 4* Oteller529.00 €739.00 € 529.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
2 - 12 Yaş 529.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

31 Mayıs • 05 Temmuz • 02 Ağustos

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

BÜYÜK ORTA AVRUPA

BUDAPEȘTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (2) & BERLİN (1) & HAMBURG

(BUDAPEŞTE - HAMBURG)

DRESDEN Ekstra turu dahil

***Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır***

Avantajlı Ekstra Tur Paketlerimiz

PAKET 1 : 5 TUR

ESTERGON , WIENERWALD, KARLOVY VARY , CESKY KURUMLOV, BRATISLAVA PAKET OLARAK ALINDIĞINDA 220 EURO OLAN TUTAR PAKET İNDİRİMİ İLE 200 EURO OLACAKTIR.

PAKET 2 : 8 TUR

ESTERGON , WIENERWALD, KARLOVY VARY , BRATISLAVA, CESKY KURUMLOV, ÇEK GECESİ , ÇİGAN GECESİ VE TUNA NEHRİ TEKNE TURU PAKET OLARAK ALINDIĞINDA 345 EURO OLAN TUTAR PAKET İNDİRİMİ İLE 315 EURO OLACAKTIR.

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır.Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod