Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BAŞTAN BAŞA UKRAYNA 2019 EYLÜL-EKİM (ODS-ODS)
BAŞTAN BAŞA UKRAYNA 2019 EYLÜL-EKİM (ODS-ODS)
449.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – ODESSA

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde bulunan Atlas Global kontuarında bilet,bagaj pasaport kontrol işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Global Havayollarının KK 7821 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.25’de Odessa’ya hareket (Bilet ve pasaport kontrol işlemlerinizi zamanında tamamlayabilmek için uçuş saatinden 3 saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Rehberinizle buluşma uçuşunuza bir saat kala uçak kapısında olacaktır).Yerel saat ile 12.00’de varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Odessa Şehir turu.Turumuz esnasında yapacağımız kısa bir yürüyüşle,Opera binası,Tarih Müzesi,Puşkin anıtı ve Parkı,Potemkin merdivenleri,Çariçe Katerina II heykeli görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otele transfer.


2. Gün: ODESSA –VİNNİTSA

Otelden çıkış işlemlerimizin ardından Vinnitsa’ya hareket. Ukrayna’nın refah seviyesi en yüksek, Ukrayna devlet başkanı Petro Poroşenko’nun özel ilgi gösterdiği, otomotiv parçaları üretimi ve elmas işleme atölyeleriyle tanınan Vinnitsa’ya varış ve panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer.


3. Gün: VİNNİTSA – LVİV

Otelden çıkış işlemlerimizin ardından 2. Dünya Savaşı’ndan hasar almadan kurtulabilmiş nadir şehirlerden biri olan Lviv’e hareket.13. yy’da Galiçya’nın büyük kralı Daniel Halitsky tarafından oğlu Leo’nun onuruna kurulmuş, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan, aslan şehri Lviv’de gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuz esnasında, çikolata fabrikası, kahve madeni sarhoş vişne gibi ilginç kafe ve restoranlarla bezeli pazar meydanı,Devlet Opera Binası Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası,Latin-gotik katedrali göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turu bitimi otelimize transfer.


4. Gün: LVİV

Kahvaltının ardından Altın Nal Şatolar Turu için otelden hareket.Altın Nal Şatoları Turunda orjinal halleri günümüze kadar korunmuş, biribirinden etkiliyeci şatolarda adeta geçmişe bir yolculuk yapacağız. İlk durağımız Zolochev şatosu; 1634’ den günümüze kadar gelen, restore edilerek korunmuş ve turizme kazandırılmış olan kale, eski dönemlerde yapılan işkence izlerinden, ünlü tapınak şövalyelerinin izlerine kadar bir çok tarihi dokuyu barındırmaktadır.Mimari güzelliği kadar hüzün dolu hikayesi ile bizleri etkileyecek olan Zolochev kalesi ziyaretinin ardından, ikinci durağımız Olesko Şatosuna geçiyoruz.18. yy’dan kalma,mimarisiyle ortaçağı yansıtan ender güzellikteki Olesko şatosu her ne kadar bölge savunması için yapılmış olsa da zamanın Polonya’lı asillerinin rezidansı olarak da hizmet vermiştir.Tur bitimi otelimize transfer.


5. Gün: LVİV – RİVNE – KİEV

Otelden çıkış işlemlerimizin ardından Ukrayna’nın başkenti Kiev’e hareket. Yolculuğumuzun ilk durağı Rivne’de vereceğimiz yemek molamızın ardından Aşk Tüneli’ne hareket.Bir yük treninin günde iki kez sık ağaçlar arasından geçmesiyle oluşan bu romantik noktada vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından Kiev’e hareket. Akşam saatlerinde varış ve otelimize transfer.


6. Gün: KİEV

Kahvaltının ardından panoramik Kiev turu.Dinyeper nehri kıyısındaki Lybid anıtı, Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası, Altın Kapı, Ayasofya meydanı ve kalpaklardan matruşkalara, pilot kasklarından köstekli saatlere ve asker parkalarına kadar pek çok ilginç hediyelik eşyanın satıldığı Andrievski yokuşu görüldükten sonra dostluk tepesine çıkıp, fotoğraf molası vereceğiz.Tarihi Kiev silah fabrikası, parlamento binası, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi ve Knyagine Olga Heykeli turumuzun devamında göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından “Pcerska Lavra & Mikrominyatür & 2.Dünya Savaşında Ukrayna müzesi” turu için hareket. Pcerska Lavra Manastırı:  Büyük Vlademir’in çabalarıyla bir metropolitlik merkezi olarak kurulan manastır hiç şüphesiz hem bugün bildiğimiz Rus ulusunun hemde Rus Ortodoks kilisesinin en önemli anıtlarından biridir. Nazi işgali sırasında büyük yıkıma uğrayan manastır geçtiğimiz yüzyılda bugünkü haline getirililmiştir. Mikrominyatür Galerisi: Tanınmş minyatür sanatçısı Nikolay Syadristıy’ın ancak mikroskop yardımı ile görülebilen eserleriden, ziyaretçilerini hayrete düşüren bir derlemedir. 2.Dünya Savaşında Ukrayna Müzesi: İnsanlık tarihinin en karanlık sayfalarından biri olan ikinci dünya savaşına dair pek çok belge, eşya ve silahın tarih sırasıyla, çok etkileyici bir biçimde sunulduğu müze Ukrayna’nın en önemli ulusal değerlerindendir.Tur bitimi otelimize transfer.


7. Gün: KİEV – UMAN – ODESSA

Otelden çıkış işlemlerimizin ardından Odessa’ya hareket.Yol üzeri uğrayacağımız Uman’da, Stanislaw Potocki’nin eşi Sofia onuruna 18. yy’da yaptırdığı Sofiyivka Parkını geziyoruz. Bir kısmı Arboretum (bilimsel araştırmalar için kurulan ağaç koleksiyonu) ve kalan kısmı keyifli bir mesire alanı olan Sofiyivka Parkı gezimizin ardından Odessa’ya hareket ve otelimize transfer.


8. Gün: ODESSA – İSTANBUL

Kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman.Rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve Atlas Global Havayollarının KK 7820 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.50’de İstanbul’a hareket.Türkiye saati ile 14.35’de varış.Turumuzun ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Atlas Global Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)-Odessa(ODS)-İstanbul(IST) gidiş dönüş uçak bileti,
Belirtilen otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Odessa,Vinnitsa,Lviv,Rivne,Kiev,Uman panoramik şehir turu,
Altın Nal Şatosu Pecerska Lavra & 2.Dünya Savaşında Ukrayna müzesi & Mikrominyatür turları,
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
Neo Tur profesyonel rehberlik hizmetleri.

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
Yurtdışı çıkış vergisi,
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
17.10.2019 3* & 4* Oteller(Şehir Dışı)449.00 €639.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 419.00 €
-
31.10.2019 3* & 4* Oteller(Şehir Dışı)449.00 €639.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 419.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

17, 31 Ekim

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Extra Turlar

BAŞTAN BAŞA UKRAYNA

***VİZESİZ***

YENİ ÇİPLİ TC KİMLİK KARTI İLE PASAPORTSUZ SEYAHAT İMKANI !!!

Odessa(2) - Vinnitsa(1) - Lviv(2) – Rivne - Kiev(2) - Uman

EKSTRA TURLAR VE ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !!!

(MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ HARİÇ)

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod