Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
PORTEKİZ TURU 2020 ŞUBAT-MART(LIS-OPO)
PORTEKİZ TURU 2020 ŞUBAT-MART(LIS-OPO)
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
4 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - LİZBON

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarında 3 saat önce gerçekleştireceğiniz check-in ve pasaport işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1755 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.15’de Lizbon’a hareket.Yerel saat ile 10.25’de Lizbon’a varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu.Bu turumuzda; Rossio Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lizbon Gece turuna (25 Euro) katılabilirler.Tur sonrası otele dönüş.Geceleme otelimizde.


2. Gün: LİZBON

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Cabo da Roca & Estoril turuna katılabilir (75 Euro).Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril, görülecek yerler arasındadır.Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesine (yemekli) katılma imkanı (75 Euro). Geceleme otelinizde.


3. Gün: LİZBON – OBIDOS & FATIMA & NAZARE – PORTO

Kahvaltının ardından Porto’ya hareket.Yol üzerinde Obidos & Nazare & Fatima turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Portekiz’in kutsal mekanı olarak bilinen Fatima, görülmeye değer sahiliyle, şirin bir balıkçı kasabası olan Nazare 2 katlı beyaz evleri ve sarmaşıklar ile sarılmış tarihi surları olan Obidos’u ziyaret ediyoruz.Tur sonrası Porto’ya transfer.Arzu eden misafirlerimiz yol üstünde ekstra olarak düzenlenecek olan Aviero (Tekne Turu Dahil) turuna katılabilirler (35 Euro).Portekiz’in Venedik’i olarak bilinen Aviero turunda şehrin içinden geçen kanallar, Aviero Nehri Köprüsü, Aviero Üniversitesi, Eski Tren Garı ve Aviero Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası Porto’ya hareket ve varışımıza istinaden otelimize transfer.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Porto Gece turuna (25 Euro) katılabilirler.Geceleme otelimizde.


4. Gün: PORTO

Kahvaltı sonrası panoramik Porto şehir turu;Bento İstayonu,Sao Francisco Kilisesi,Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Braga & Goimaraes turuna (35 Euro) katılabilirler. Braga; Portekiz’in 3. Büyük şehri olan Braga aynı zamanda İsa Tepesine ve Katedraline ev sahipliği yapan bu şehir Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in tarihi şehri olan güzel küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Goimaraes; 10. Yy ‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan burada zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.


5. Gün: PORTO – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1450 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.10’da İstanbul’a hareket.Yerel saat ile 19.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul(IST)-Lizbon(LIS) / Porto(OPO)-İstanbul(IST) uçak bileti,
Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
Belirtilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama,
Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
Lizbon, Porto, Obidos, Fatima, Nazare panoramik şehir turları,
Otel vergileri,
Şehir vergileri,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Vize ücreti (150 Euro),
Yurt dışı çıkış harcı,
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,
İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,
Zorunlu özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Extra Turlar

Avantajlı Ekstra Geziler
 

Sintra&Cascais&Estoril Turu(75 Euro)+Braga&Goimaraes Turu(35 Euro)+Aviero Turu(Tekne Turu Dahil)(35 Euro)+Fado Gecesi(Yemekli)(75 Euro)+Lizbon Gece Turu(25 Euro)

245 Euro Yerine 210 Euro !!!

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod