Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BELGRAD TURU 2020 OCAK
BELGRAD TURU 2020 OCAK
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
4 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BELGRAD // 16 OCAK 2020

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 2,5 saat  saat önce 05:30’da buluşma.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının 1081 sefer sayılı uçuşu ile 08:15’te Belgrad’a uçuyoruz.Yerel saat ile 08:05’te Belgrad’a varışımıza istinaden bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizleri bekleyen özel aracımız ile Belgrad şehir turuna başlamak üzere hareket ediyoruz.Şehir merkezine varışımıza istinaden otobüsümüz ile gerçekleştireceğimiz kısa turumuzda kentin önemli binalarını, günlük yaşamı, Nato tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını göreceğiz.Turumuzun devamında turumuzu yürüyerek devam edeceğiz, yapacağımız yürüyüş turumuzda Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Terazi Meydanı, Kale Meydanı (Kalemegdan) ve Taş Meydan göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz. Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.


2. Gün: BELGRAD // 17 OCAK 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlofça & Navi Sad turumuza katılabilirler.Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.

Karlofça (Sremski Karlovci) & Novi Sad Turu : 65 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda ilk olarak bizim tarhimizde de önemli bir yeri bulunan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret edeceğiz. Burada şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Karlofça Anlaşmasının imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni ziyaretimizin ardından Voyvodina Eyaleti’inin başkenti olan Novi Sad’a doğru hareket edeceğiz. Kısa bir yolculuğun ardından ilk durağımız olan Petrovaradin Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Daha sonra Novi Sad’ın merkezine hareket edecek ve Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyüş turu yapacağız. Bu turumuzda Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.


3. Gün: BELGRAD // 18 OCAK 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Zemun & Avala Kulesi & Tito’nun Mezarı Turumuza katılabilirler. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek Balkan Balkan Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme Belgrad’daki otelimizde.

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu : 60 Euro (Kişi Başı)

Turumuzda ilk ziyaret noktamız Zemun olacak.Zemun panoramik turu esnasında kenti tanıyacak ardından Avala Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. 203 metre yükseklikteki tabanı eşkenar üçgen şeklinde “üç ayak” üzerinde planlanan kule “Sırp tripodu” olarak da anılmaktadır. Dünya üzerinde bu prensip üzerine inşa edilmiş olan sayılı kulelerden biridir. Turumuza 1953’te Yugoslavya devlet başkanlığına seçilen ve Yugoslavya’yı Sosyalist Federal Cumhuriyet sistemine getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Josip broz Tito’nun mezarını ziyaret ederken devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Ardından Nikola Tesla’nın icatlarının ve kişisel eşyalarının sergilendiği müzenin ziyaret ediyoruz.Müze, 1952'de Tesla biriminin mucidi Nikola Tesla'nın kişisel eşyalarını sergilemek üzere kurulmuş olup, müzede yaklaşık 160.000’e kadar orijinal belge ve 5700 kadar kişisel eşya sergilenmektedir. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz

Balkan Gecesi : 55 Euro (Kişi Başı) (Akşam Yemeği ve 2 İçecek Dahil)

Turumuzda Balkan mutfağının lezzetlerini, Balkan eğlencesi eşliğinde tadacak ve unutulmaz bir gece yaşayacağız.


4. Gün: BELGRAD // 19 OCAK 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında şehirde alışveriş yapmak için serbest zaman.Zamanımızı, Belgrad’daki en uzun cadde ve sayısız mağazaya, parka ve sokak satıcılarına ev sahipliği yapan Kral Alexander Bulvarında değerlendirebiliriz.Ayrıca, St. Marko Kilisesi, Parlamento Binası ve Tasmajdan Parkı gibi görmeye değer diğer yerleri ziyaret edebilir ve sınırsız fotoğraf çekerek günümüzü değerlendirebiliriz.Geceleme Belgrad’daki otelimizde.


5. Gün: BELGRAD - İSTANBUL // 20 OCAK 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında saat 12:00’de check out işlemlerimizi gerçekleştirip kişisel aktiviteleriniz için uçuş saatimize kadar serbest zaman.Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1084 sefer sayılı uçuşu ile 20:25’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 00:10’da İstanbul Havalimanına varışımız ile turumuzun sonu.Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Belgrad / Belgrad-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen vb. 4* otelde 4 gece konaklamalar,
Sabah kahvaltıları,
Havalimanı – otel - havalimanı transferleri,
Belgrad panoramik şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı Çıkış Harcı,
Öğle ve Akşam yemekleri,
Ekstra Turlar,
Kişisel harcamalar,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro),
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Extra Turlar

EKSTRA TURLAR

TUR

KİŞİ BAŞI ÜCRET

Karlofça (Sremski Karlovci) & Novi Sad Turu 

65 Euro

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu

60 Euro

Balkan Gecesi

55 Euro

TOPLAM

180 Euro

 

Ekstra turlar Türkiye’den alındığında 180 Euro olan 3 turdan oluşan ekstra tur paketi  150 Euro olacaktır.Bu özel yaklaşık % 20 (30 Euro) olan ekstra tur indirimi Türkiye’den üçlü paket satın alındığı takdirde geçerli olup tur esnasında satın alınması halinde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.Üçlü paket dışında tek ekstra tur veya iki ekstra turu Türkiye’den satın almak isteyen misafirler için de % 10 özel indirim yapılabilmektedir.

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod