Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
KİEV YILBAŞI TURU VİZESİZ 2912
KİEV YILBAŞI TURU VİZESİZ 2912
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – KİEV // 29 ARALIK 2018 CUMARTESİ

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde 06.00’da buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları’nın TK457 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.10’de Kiev’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09.15’de Kiev’e varışımıza istinaden bizleri bekleyen aracımız panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Vladimirskaya Caddesi, Opera Binası, Bale Binası ve Altın Kapı ile Ayasofya meydanını gördükten sonra dostluk tepesinde fotoğraf çekimi için kısa bir mola veriyoruz. Turumuzun ardından Tarihi Kiev silah fabrikası ziyaretimizi gerçekleştirdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Gecelememiz Kiev’deki otelimizde.


2. Gün: KİEV // 30 ARALIK 2018 PAZAR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli Turuna katılabilirler. Gecelememiz Kiev’deki otelimizde.

2. Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli Turu : 30 Euro

2. Dünya Savaşı zaferi anısına yapılmış olan yapı açık ve kapalı iki bölümden oluşur. Açık bölümde Sovyet Ordusunun Afgan savaşında ve 2. Dunya Savaşında kullandığı savaş uçakları, tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım ise 3 kattan oluşur. Burada 2. Dünya Savaşı dönemine ait orjinal halleriyle saklanmış belge ve araçları yakından görme şansı bulacaksınız.


3. Gün: KİEV // 31 ARALIK 2018 PAZARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Turumuz ile birlikte akşam Caribbean Club Yılbaşı özel programına katılabilirler. Yeni yıla Kiev’de giriyoruz. Gecelememiz Kiev’deki otelimizde. Yeni yılınız kutlu olsun!

Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi : 30 Euro

XI. yy’ın ortalarında kurulan manastır, 27 hektarlık alanı ile SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Üst ve alt kısım olmak üzere iki bölümlü bu manastırda 12’si yerin üzerinde taş yapı şeklinde 6 tanesi ise yerin altındaki mağaralarda olmak üzere toplam 18 adet kilise bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış ve kutsal olarak kabul edilen azizlerin mezarlığı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde Güzel Sanatlar Müzesi ve dünyada başka bir eşi olmayan Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır.

Caribbean Club Yılbaşı Yemeği : 100 Euro


4. Gün: KİEV – İSTANBUL // 01 OCAK 2019 SALI

Kahvaltı sonrası check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.Rehberimiz tarafından belirlenecek saate kadar serbest zaman. Akşamüzeri aracımız ile otelimizden havaalanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayolları’nın TK1372 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.15’de İstanbul’a uçuyoruz.2 Ocak 2019’da yerel saat ile gece yarısının hemen sonrasında 00.35’de İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-KBP / KBP-IST gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
Belirtilen ve benzeri
4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Panoramik Kiev şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL),
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası,
Ekstra turlar,
Öğle ve akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar, mini bar ücretleri,
Tur programında belirtilmeyen tüm hizmetler.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

KİEV YILBAŞI TURU
2019’U KATEDRALLER ŞEHRİ KİEV’DE KARŞILAYIN!
VİZESİZ

Ekstra turlar minimum 20 kişi katılımı sağlanması halinde gerçekleştirilecektir

VİZE BİLGİ

T.C. Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod