Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
İSPANYA ENDÜLÜS 1804
İSPANYA ENDÜLÜS 1804
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
4 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – MALAGA - GRANADA

İstanbul Havalimanında saat 01:30’da buluşma.Atlas Havayollarının özel seferi  ile saat 04:00’de Malaga’ya hareket.Saat 07:10’da Malaga’ya varış ve Malaga Şehir Tanıtım Turu.Tur esnasında Malaga Camii,Müslümanlar tarafından yapılmış olan Malaga Kalesi ve şehir surları, Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi  ve tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Malagayı özgürce keşfedeceğiniz serbest saatler. Ünlü Pablo Picasso müzesini, Müslümanlardan kalan Malaga Kalesini ve Malaga Şehir müzesini gezebilirsiniz.Akşam üzeri Granada’ya hareket. Otelimize varış ve yerleşme.


2. Gün: GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra Granada Şehir Tanıtım Turu ve EL HAMBRA SARAYI turu (60 Euro).Turumuz esnasında  Granada’nın  tipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Müslümanların ilk yerleşim bölgesi olan  Albaizin semti, İspanyol Müslümanlarının büyük uğraşlarla yaptırmış oldukları Granada Ulu Camii ve dünyanın en önemli kültür miraslarından ve İslam mimari harikalarından günümüze kadar gelebilmiş  olan “El Hambra Sarayı” (müsaitlik durumuna göre) görülecektir. Akşam üzeri merkezde serbest zaman. Konaklama  Granada  otelimizde. Akşam ekstra düzenlenecek olan FLAMENCO ŞOV (45 Euro).


3. Gün: GRANADA – SEVİLLA - GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan  Sevilla   Turu (55 Euro).Şehir Turu esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı,İslam  anıtı Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü Maria Luisa Parkı ve Müslüman ustalara yaptırılmış olan Alkazar Saray Meydanı ve surları görülecek yerler arasındadır. Akşam üzeri Granada’ya dönüş ve konaklama.


4. Gün: GRANADA – CORDOBA - GRANADA

Kahvaltı sonrası ekstra Cordoba Turu (60 Euro).Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas,Çiçek Sokağı ve tipik Endülüs sokakları ve meydanları  görülecektir.Tura Endülüs Emevilerinden  günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camiini gezerek devam ederek akşam üzeri Granada’ya dönüyoruz.Varış  ve konaklama.


5. Gün: GRANADA – RONDA – TARİFA (CEBELİTARIK KAYALIKLARI) – MARBELLA – MALAGA - İSTANBUL

Kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Ronda - Marbella turu (50 Euro).Turumuza Avrupa’nın en romantik kasabaları listesinde bulunan yarlar üzerinde kurulu RONDA kasabasını gezerek başlıyoruz.Daha sonra Akdeniz kıyısına iniyor ve Tarık Bin Ziyad’ın ilk ayak bastığı kasaba Tarifayı tanıyor ve Cebelitarık Boğazını görüyoruz.Akşam üzeri Marbella Puerto Bonus yat limanında serbest saatler. Daha sonra Malaga Costa del Sol Havalimanına gidiyoruz .Bilet işlemlerinin tamamlanmasından sonra Atlas Havayollarının özel seferi ile 23:00’de İstanbul uçuşu.Türkiye saati ile 03:50’de varış ve servislerimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Atlas Havayolları ile İstanbul-Malaga-İstanbul uçak biletleri,
3* Hotel Siries (Torreon) Otel’de 4 gece konaklama,
Açık Büfe Sabah kahvaltıları,
Granada ve Malaga Sehir turları,
Program dahilinde tüm transferler ve otobüs servisleri,
Profesyonel rehberlik  hizmetleri.

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Yurt Dışı Çıkış Harcı (15 TL),
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
Müze ve Ören Yerleri giriş ücretleri,
Schengen vize ücreti (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur) (140 Euro),
Not: El Hamra Sarayı Müsaitlik olduğu taktirde gezilebilecektir.

    

 

 


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Extra Turlar

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi uygulaması vardır.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod