Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat {{YAFIYAT}}
Pansiyon {{YAPANSIYON}}
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
MUHTEŞEM UZAK DOĞU 2020 EKİM- 2021 ARALIK
MUHTEŞEM UZAK DOĞU 2020 EKİM- 2021 ARALIK
1499.00 EUR
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
10 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz.

2. Gün: İSTANBUL - SİNGAPUR

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile Singapur uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta. Singapur’a varışın ardından  pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile Singapur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman.Konaklama otelimizde.

3. Gün: SİNGAPUR – SAIGON

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa Adası (85 Euro) turuna katılabilirler. Sentosa, Singapurlular’ın hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapurun en büyük adasıdır. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle şahane bir manzara eşliğinde adaya geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapurun tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Tur bitiminde Singapur Havalimanına transfer. Yerel havayolları Saigon’a (Ho Chi Min) uçuş. Vize ve valiz işlemlerimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün: SAIGON

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltının ardından özel aracımız ile panoramik olarak düzenleyeceğimiz şehir turumuz için otelimizden hareket. Eski ismi ile Saigon olarak bilinen, Vietnam’ın ekonomi ve kültür başkenti Ho Chi Minh şehir turumuz sırasında Uzlaşma Sarayı, Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Notre-Dame Katedrali, Posta Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Ben Tanh pazarında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cu Chi Tünelleri (40 Euro) turuna katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş, Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Vietnam savunucularının yer altına yaklaşık 200 km uzunluğunda yaptıkları Cu Chi tünellerini, Amerika ile savaşın yaşandığı dönemde kullanılan savaş araç ve malzemelerinden örnekleri görme imkânımız olacak. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün: SAIGON – HANOI

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Mekong (60 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız Ben Luc bölgesinde bulunan Cao Dai Tapınağı. 1919 yılında oluşturulan yeni bir din olan Caosinizm'e adanan bu tapınak, 1933 - 1955 yılları arasında inşa edilmiştir. Tapınak ziyareti sonrasında özel teknemiz ile birlikte Mekong Irmağına yolculuğumuz başlıyor. Tekne turumuzda ilk olarak Thoi Son adası ziyaret ediyoruz. Vietnam’ın meyve sepeti olarak adlandırılan bu adada birbirinden ilginç tropikal meyveleri tatma imkanımız olacaktır. Ada ziyareti sonrasında yerel bir köy yolu üzerinde atla yürüyüş deneyimini yaşayacağız. Bu yürüyüş sonunda ulaşacağımız Chuong Duong Meyve Bahçeleri’nde hem tropikal meyveler hem de Vietnam’ın güzel yeşil çayını yerel Vietnam müziği eşliğinde tatma imkânımız olacak. Öğle yemeğini yerel bir restoranda alacağız. Tur bitiminde Ho Chi Minh havalimanına hareket. Yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuş. Pasaport ve valiz işlemlerimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün: HANOI

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay (90 Euro) turuna katılabilirler. Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Tur bitiminde otelimize geri dönüş ve serbest zaman.

7. Gün: HANOI – SIEM REAP

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz için otelimizden hareket. Ho Chi Minh Mozolesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası tur esnasında görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Hanoi Havalimanına hareket. Yerel havayolları ile Siem Reap’e uçuş. Vize ve valiz işlemlerimizin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün: SIEM REAP

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından tam günlük Angkor Wat tapınaklar turu için otelimizden hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan, dünyanın en büyük tapınağı olan Angkor Wat’ı ve Kimer başkenti Angkor Thom’u ziyaret ediyoruz. 81 hektarlık bir araziye kurulmuş olan tapınak kompleksi Pekin'deki Emperyal Palas'tan dahi daha büyüktür.  Ayırt edici 5 kulesi Kamboçya Bayrağında yer almaktadır. Sanat tarihçilerine göre Khmer sanatı ve mimarisinin en iyi örneği olan bu baş yapıttaki kuleler Meru'nın 5 tepesini sembolize etmektedir. Çevreleyen duvar dünyanın sonundaki dağları, duvarın ardındaki hendek de ötesindeki okyanusları sembolize eder. Alacağımız öğle yemeğinin ardından bölgedeki en güzel tapınaklardan biri olan Ta Prohm’u geziyoruz. Angelina Jolie’nin oynadığı Tomb Raider filmlerinde de kullanılan tapınak, keşfedildiği zamandan beri hiçbir yenileme geçirmemiş olmasıyla meşhur. Bu gizemli tapınak içinde büyüyen ağaçlarla eşsiz bir görsel şölen oluşturuyor. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Tonle Sap (35 Euro) turuna katılabilirler. Siem Reap’in 10 km yer alan Chong Khenas “ Tonle Sap “ güneydoğu Asya’nın en büyük gölüdür. Devasa Tonle Sap Gölünün üzerinde yüzen okullar, restoranlar, hastaneler ve daha nice binadan oluşan eşi benzeri bulunmayan bir yerleşim yeri olan Tonle Sap’da insanların suyun üzerinde geçen hayatlarına tanıklık edeceğiz. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

9. Gün: SIEM REAP – PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e uçuş.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea (70 Euro) turuna katılabilirler. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

10. Gün: PHUKET

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz.Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda.Sonra otele transfer ve serbest zaman.Konaklama otelde.

11. Gün: PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük James Bond Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek).Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

12. Gün: PHUKET - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz.Ardından havalimanına transfer.Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.

13. Gün: İSTANBUL

İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

14. Gün:

UÇUŞ DETAYLARI

KALKIŞ TARİHİ

UÇUŞ KODU

SAAT

DÖNÜŞ TARİHİ

UÇUŞ KODU

SAAT

 

08.10.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

18.10.2020

TK173

HKT-IST 11.35-18.45

 

22.10.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

01.11.2020

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

12.11.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

22.11.2020

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

29.11.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

09.12.2020

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

10.12.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

20.12.2020

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

17.12.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

27.12.2020

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

24.12.2020

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

03.01.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

19.01.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

29.01.2021

TK173

HKT-IST 11.35-18.45

 

09.02.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

19.02.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

02.03.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

12.03.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

23.03.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

02.04.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

13.04.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

23.04.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

11.05.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

21.05.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

29.06.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

09.07.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

20.07.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

30.07.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

10.08.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

20.08.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

31.08.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

10.09.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

21.09.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

01.10.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

12.10.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

22.10.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

02.11.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

12.11.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

 

23.11.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

03.12.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

14.12.2021

 

TK54

IST-SIN 02.00-17.30

24.12.2021

TK173

HKT-IST 21.55-04.20

15. Gün:

OTELLER

SİNGAPUR

SAIGON

HANOI

SIEM REAP

PHUKET

3***Elizabeth Hotel vb.

4****Aston Kuta Hotel vb.

4****Kuretaka Inn vb.

4****Sokhe Palace vb.

4****New Square Patong Hotel vb.

Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)-Singapur(SIN) gidiş / Phuket(HKT)-İstanbul(IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
3*&4* otellerde 10 gece oda & kahvaltı konaklama,
Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Singapur (SIN) – Ho Chi Minh (SGN) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Ho Chi Minh (SGN) – Hanoi (HAN) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Hanoi (HAN) –Siem Reap (REP) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
Yerel Havayolları tarifeli seferi ile Siem Reap (REP) – Phuket (HKT) tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti (15kg bagaj hakkı),
Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,
Singapur, Saigon, Hanoi,  Siem Reap panoramik şehir turu,
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Otel vergileri,
Turist şehir vergileri.

İç hat bağlantı bileti,
Kamboçya vizesi,
Vietnam Vizesi,
Zorunlu Seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Öğle ve akşam yemekleri,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.12.20213* & 4* Oteller1.499,00 €2.249,00 € -0 - 2 Yaş 290,00 €
2 - 12 Yaş 1.449,00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

14 Aralık

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Önemli Notlar

MUHTEŞEM UZAKDOĞU

Singapur(1) - Saigon(2) - Hanoi(2) - Siem Reap(2) - Phuket(3)

3 ÜLKE – 5 ŞEHİR

 

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER

520 Euro

480 Euro

0-2 yaş ücretsiz , 3-10 yaş %50 indirimlidir.

 

Sentosa Adası (85 Euro), Chu Chi Tünelleri Turu (40 Euro), Mekong Delta Turu (60 Euro), Halong Bay Turu (90 Euro), Tonle Sap Turu (35 Euro), Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu (70 Euro), Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (70 Euro), Akşam Yemekli Phuket Fantasea Show (70 Euro),

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır.

Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Neo Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

Neo Tur, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir.Neo Tur,bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE

T.C. vatandaşları için vize uygulaması yoktur.Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile yeterlidir.Kapıda vize uygulaması olup buna göre;

 

VİETNAM VİZESİ

Vietnam vizesi için C1 Belgesi alınması gerekmektedir.Acentenizden 75 USD ücret karşılığı bu belgeyi temin edebilirsiniz.C1 Belgesine ek olarak kapıda 45 USD ödeme yaparak vizeler kapı vizesi olarak alınacaktır. Kapıda; 2 adet resim(arka fonu beyaz, 3.5x4.5 boyutlarında) bulundurulması zorunludur.

KAMBOÇYA VİZESİ

Kapı vizesi olarak alınmaktadır.Ülkeye girişte 30 Dolar olarak ödenmektedir.

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Neo Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

VİZE BİLGİ

VİETNAM VİZESİ

Vietnam vizesi için C1 Belgesi alınması gerekmektedir.Acentenizden 75 USD ücret karşılığı bu belgeyi temin edebilirsiniz.C1 Belgesine ek olarak kapıda 45 USD ödeme yaparak vizeler kapı vizesi olarak alınacaktır. Kapıda; 2 adet resim(arka fonu beyaz, 3.5x4.5 boyutlarında) bulundurulması zorunludur.

 

KAMBOÇYA VİZESİ

Kapı vizesi olarak alınmaktadır.Ülkeye girişte 30 Dolar olarak ödenmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod