Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
İSPANYA SÖMESTR ÖĞRENCİ KAMPANYA
İSPANYA SÖMESTR ÖĞRENCİ KAMPANYA
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BARCELONA // 29 OCAK 2018 PAZARTESİ

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00’da buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1853 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:55’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 10:40’da varışın ardından Panoramik Barcelona Şehir Tanıtım Turu.Turumuz esnasında Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadı, Colon Meydanı, La Rambla Caddesi, Paseo de Gracia Bulvarı, Gaudi’nin evleri, La Sagrada Familia Katedrali, Katalunya Meydanı, görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


2. Gün: BARCELONA // 30 OCAK 2018 SALI

Kahvaltı sonrası ekstra olarak düzenlenen Girona & Figueras & Dali Müzesi turuna (60 Euro) katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü Sanat Adamı, Sürrealist Ressam ve Heykeltıraş Salvador Dali’nin tüm eserlerini görme imkanı bulabilir, Orta çağda kalma yapıları ve Yahudi kaldırımları ile ünlü Katalunya Bölgesinin en önemli ikinci büyük şehri olan Girona şehrinde dilediğinizce gezebilirsiniz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.


3. Gün: BARCELONA - ZARAGOZA - MADRİD // 31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA

Kahvaltı sonrası Madrid’e hareket. Güzergah üzerinde Aragon Bölgesinin başşehri Zaragoza’nın görülmesi. Madrid’e varış ve otelimize yerleşme.Madrid’de serbest zaman. Konaklama otelimizde.


4. Gün: MADRİD // 01 ŞUBAT 2018 – PERŞEMBE

Kahvaltı sonrası Panoramik Madrid Şehir Tanıtım turu. Tur sırasında, Puerto Del Sol Meydanı, Alcala ve Toledo kapıları, Las Ventas Arenası, Gran Via Caddesi, Kraliyet Saray Meydanı ve Castellana Bulvarı’nı görebilirsiniz.  Tur sonrası arzu eden misafirler ekstra olarak düzenlenecek Toledo (60 Euro) turuna katılabilirler. Unesco tarafından korunmaya alınmış dünyanın en güzel Tarihi Ortaçağ Kentlerinden Toledo’da görülecek yerler arasında Eski Camii kalıntılarının üzerine kurulmuş olan Toledo Katedrali, tarihi Toledo sokakları ve meydanları, Toledo ile özdeşleşmiş Ünlü Ressam El Greco’nun bir çok eseri bulunmaktadır. Tur sonrası Madrid’e dönüş. Konaklama Madrid’de otelimizde.


5. Gün: MADRİD - CORDOBA - SEVİLLA // 02 ŞUBAT 2018 CUMA

Kahvaltı sonrası Sevilla’ya hareket. Güzergah üzerinde ekstra Cordoba Şehir Tanıtım Turu (35 Euro). Tura katılacak olan misafirler için Musevi Mahallesi, Plaza Tendillas, Calle de Flores,Tipik Endülüs Sokakları, İç avlulu çiçekli evleri ve Cordoba Camii görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya hareket. Varışın ardından Sevilla Şehir Turu. Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luisa Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Konaklama Sevilla’da otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Flamenco Show (45 Euro) turuna katılabilirler.


6. Gün: SEVİLLA (RONDA) // 03 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Ronda Turu (45 Euro).Ronda ortaçağdan günümüze kadar korunarak gelmiş, İspanya’nın ilk arenasının bulunduğu tipik bir Endülüs Şehri. Turumuz esnasında Ronda’nın eşsiz manzarasını seyredeceğiniz tarihi köprü, Ronda Arenası ve Endülüs sokaklarını göreceksiniz. Turumuzun ardından Ronda’da serbest zaman. Turumuz sonrasında Sevilla’da konakladığımız otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.


7. Gün: SEVİLLA - GRANADA // 04 ŞUBAT 2018 PAZAR

Kahvaltı sonrası Granada’ya hareket. Granada’ya varışın ardından extra Granada Şehir Turu. Tipik Granada Sokakları, Albaicin Tepesi, görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası arzu eden misafirler için  ekstra Granada El Hambra Sarayı Turu (45 Euro). Unesco Tarafından Dünya Mirası Listesine alınmış ünlü El Hambra Sarayı görülecektir. Tur sonrası otelimize yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sacra Monte (45 Euro) gece turuna katılabilirler. Granada‘da yaşayan Çingenelerin Farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı. Konaklama Granada’da otelimizde.


8. Gün: GRANADA - MALAGA - İSTANBUL // 05 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ

Kahvaltı sonrası sonrası Malaga’ya hareket. Kısa bir Malaga Şehir Turu. Rehberinizin belirteceği saatte havaalanına transfer. Pasaport ve Bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1306 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:40’da İstanbul’a hareket. 20:10’da varışın ardından hizmetlerimizin sonu.


9. Gün:

OTELLER

Barcelona 4*Eurostars Barbera Parc Hotel vb.
Madrid      4* Eurostars Arenas de Pinto Hotel vb.
Sevilla      4* Git Via Mairena Hotel vb.
Granada   4* Camino de Granada Hotel vb.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Barcelona(BCN) / Malaga(AGP) - İstanbul arası gidiş dönüş uçak biletleri,
Barcelona’da 4*Eurostars Barbera Parc  v.b. Hotel’de  2 gece konaklama,
Madrid’de 4* Eurostars Arenas de Pinto v.b.Hotel’de 2 gece konaklama,
Sevilla’da 4* Git Via Mairena v.b. Otel’de 2 gece konaklama,
Granada’da 4* Camino de Granada v.b. Hotel’de 1 gece konaklama ,
Otellerde 7 adet açık büfe kahvaltı,
Barcelona, Granada, Sevilla,Madrid, Malaga Panoramik Şehir Tanıtım Turları (Girişler dahil değildir),  
Programda belirtilen tüm transferler,
Türkçe rehberlik hizmetleri,
Havalimanı ve Güvenlik Vergileri,
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası.

Programda belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri,
Programda ekstra olarak belirtilen geziler,
Kişisel harcamalar,
Yurt Dışı çıkış harcı (15 TL),
Vize masrafları (120 Euro),
Ören yeri ve saray giriş ücretleri,
Barcelona’da City Tax (Şehir Vergisi).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

Ekstra Turlar Paketi

Girona & Figueras & Dali Müzesi Turu(60 Euro) + Toledo Turu(60 Euro) + Cordoba Şehir Tanıtım Turu(35 Euro) + Flamenco Show(45 Euro) + (Sevilla)Ronda Turu(45 Euro) + Granada El Hambra Sarayı Turu(45 Euro) + Sacra Monte Gece Turu(45 Euro)

*Ekstra Turlar, Tura katılım yeter sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.
**Granada, El Hamra Saray Turu Saray’da müsaitlik olduğu taktirde yapılacaktır.
***Anne ve babası ile seyahat eden öğrenciler 200 Euro indirimlidir.
****24 yaşa kadar öğrenci belgesi geçerlidir.

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod