Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 8 ÜLKE 2020 NİSAN-KASIM ARASI
BAŞTAN BAŞA BALKANLAR 8 ÜLKE 2020 NİSAN-KASIM ARASI
299.00
Konaklama
Yarım Pansiyon
Geceleme
5 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - SOFYA

Gezimizin ilk günü, 21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Mecidiyeköy Finansbank önü ve 22:00'de İncirli Ömür plaza önünden hareket ile Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz.Gümrük, pasaport ve sınır geçiş işlemlerimizi takiben Sofya'ya doğru yola çıkıyoruz.


2. Gün: SOFYA - BELGRAD

Sabah erken saatlerde Sofya'ya varışın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Parlamento, Milli kütüphane, Eski Kraliyet saray, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Turumuzun ve serbest zamanın ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası Belgrad’da yapacak olduğumuz panoramik şehir turunda; kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve NATO tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuzun devamında otobüsümüzden inerek yapacağımız yürüyüş turunda da; Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Sofya’da rehberin belirleyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel B vb. - Belgrad

Para Birimleri : Bulgaristan – Leva ( Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 Leva )

Rota : İstanbul-Sofya (551 km) , Sofya-Belgrad (392 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 943 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00


3. Gün: BELGRAD – SARAYBOSNA – VRELO BOSNA

Sabah kahvaltısı sonrası Bosna-Hersek'in başkenti Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz.Varışımız sonrası asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış,1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş,1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turumuzu tamamlayarak otelimize transfer. Otel transferi öncesi Saraybosna’nın su kaynağı Igman dağı’nın eteklerindeki,Bosna’nın en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna turunu gerçekleştiriyoruz (FİYATA DAHİL!!!).Sonrasında rehberin belirliyeceği yöresel restaurant’da Boşnak Köftesi (FİYATA DAHİL !!!!).Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Belgrad – Saraybosna arası rehberin belirleyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Rehberin belirliyeceği yöresel restaurantta Boşnak köftesi.Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Holiday vb. - Saraybosna

Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM) , Sırbistan – Dinar (Ortalama Kur 1 Euro : 115 Dinar)

Rota : Belgrad-Saraybosna (294 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 294 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini 19:00


4. Gün: SARAYBOSNA – MOSTAR – TREBİNJE – DUBROVNİK

Sabah kahvaltısı sonrası Mostar’a hareket ediyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar turu sonrası konaklama yapacağımız şehire hareket. İlk olarak 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele uğruyoruz. (FİYATA DAHİL!!!)….Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Trebinje’ye varışımızı gerçekleştiriyoruz.Konaklama bölge yoğunluğuna göre Trebinje veya çevresindeki iller olabilir.Geceleme otelimizde.Dileyen misafirlerimiz Dubrovnik akşam turuna katılabilirler (40 Euro).

Dubrovnik panaromik turu esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Boşnak Böreği , Soğan Dolması , Köfte , Boşnak Kahvesi

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Leotar vb. - Trebinje veya çevresi

Para Birimleri : Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM)

Rota : Saraybosna-Mostar (126 km) , Mostar-Trebinje (116 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 242 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 18:00


5. Gün: TREBİNJE – KOTOR – BUDVA – TİRAN – OHRİD

Sabah kahvaltısı sonrası dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz.İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor.Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı ve Budva’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında Arnavutluk'un başkenti Tiran'a doğru yola çıkacağız. Tiran’da araçta yapacağımız panoramik şehir turu sonrasında konaklama için Ohrid’e hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Kotor şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi : Deniz Mahsulleri , Mezeler, Izgaralar , Yerel İçecekler

Akşam Yemeği : Tiran’da restaurantda alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Aura vb. - Ohrid

Para Birimleri : Bosna Hersek-Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro : 1.95 KM) , Karadağ – Euro , Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar)

Rota : Trebinje-Kotor (81 KM), Kotor-Budva (22 KM), Budva – Tiran (180 KM), Tiran – Ohrid (134 KM)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 417 km

Otele Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 22:30


6. Gün: OHRİD – ST.NAUM - TETOVA(KALKANDELEN) – ÜSKÜP

Otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid şehrinde gerçekleştirilecek olan turumuzda; Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Haydar Kadı Camii, Pir Mehmet Hayati Camii ve tekkesi ile Bedesten, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesi ve özgün sivil mimari örnekleri taşıyan tarihi Ohri sokakları görülecek yerler arasındadır. Ohrid gölünün doğduğu yer olup, muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turunu gerçekleştiriyoruz. (FİYATA DAHİL !!!!)…..Turun ardından başkent Üsküp yolculuğuna başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde ülkenin 3. Büyük şehri ve Arnavut nüfusunun en yoğun olduğu Tetova (Kalkandelen) şehrini ziyaret ediyoruz. İki kız kardeşin banisi olduğu Alaca Camii ve İmarethanesini ziyaret ediyoruz.Üsküp öncesi eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu turunu gerçekleştiriyoruz (FİYATA DAHİL!!!)…..Ziyaretimiz sonrası devam eden yolculukla varılan başkent Üsküp’te şehir turumuza başlıyoruz. Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik turumuzda; Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale Surları, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar dış mekan anlatımları ile gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.Serbest zaman ve buluşmanın ardından otelimize transfer.Sonrasında rehberin belirleyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Balkan Gecesi (FİYATA DAHİL !!!!)…..Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.Rehber Tavsiyesi: Ohrid Alabalığı , Köfte ve Güveçte Kurufasulye

Akşam Yemeği : Rehberin belirleyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Balkan Gecesi.Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Hotel Gold vb. - Üsküp

Para Birimleri : Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar)

Rota : Ohrid-Tetova(Kalkandelen) (133 KM) , Tetova - Üsküp (45 KM)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 178 km

Otele Giriş Saati : 19:00


7. Gün: ÜSKÜP - SELANİK – KAVALA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası Selanik’e yola çıkıyoruz.Varışımız sonrası Selanik turumuza başlıyoruz. Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri .Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E.Venezelo-P.Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Selanik turumuzu Ulu önder M.Kemal Atatürk'ün doğduğu evi ziyaret ederek noktalıyor ve Kavala'ya doğru hareket ediyoruz (FİYATA DAHİL!!!)…..Kavala'ya varışın ardından panoramik olarak gezip , sahilde fotoğraf molası veriyoruz.Yapılacak otobüs yolculuğuyla İskeçe, Dedeağaç, İpsala yolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Tekirdağ üzerinden İstanbul’a hareket.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Selanik şehir merkezinde  ekstra serbest zaman.

Akşam Yemeği : Keşan – İstanbul yolu üzerinde dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.

Para Birimleri : Yunanistan – Euro

Rota : Üsküp – Selanik (234 km) , Selanik – Kavala (153 KM) , Kavala – İstanbul (443 KM)

Toplam Kat Edilecek Mesafe : 830 km

İstanbul Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini : 02:00


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Program boyunca tüm ulaşım hizmetleri,
Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri,
4* Otellerde 1 Gece Belgrad , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Üsküp Kahvaltı dahil Konaklama,
Belgrad,Trebinje otellerinde alınan akşam yemekleri,
Saraybosna Yöresel restaurantda Boşnak Köftesi,
Makedonya Yöresel restaurantda Müzikli Balkan Gecesi,
Tiran!da restaurantda alınacak olan akşam yemeği,
Vrelo Bosna Milli Park Turu,
Poçitel Turu,
Sveti Naum Turu,
Matka Kanyonu Turu,
Kavala Turu,
Selanik , Üsküp , Tetova , Ohrid , Tiran , Budva , Kotor  , Mostar , Saraybosna , Belgrad , Sofya  Panoramik Şehir Turları,
Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri,
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri,
Gümrük Vergileri,
Programda belirtilen panoramik şehir turları,
Araç içi limitli su ikramı.

Müze girişleri,
Ören Yerleri,
Tüm kişisel harcamalar,
İlk gün verilen molada alinan kahvaltı,
Öğle yemekleri,
Yemeklerde alınan içecekler,
Konaklama vergisi otele giriş esnasında misafirler tarafından ödenir,
Şöför ve rehber bahşişleri,
Multi Schengen Vizesi (150 Euro) (Yeşil Pasaport Sahipleri Vizeden Muaftırlar),
Yurtdışı çıkış harcı,
Zorunlu yurtdışı seyahat sağlık sigortası (15 Euro).


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
06.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
07.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
13.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
14.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
20.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
21.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
27.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
28.06.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
04.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
05.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
11.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
12.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
18.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
19.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
25.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
26.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
30.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
31.07.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
08.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
09.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
15.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
16.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
22.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
23.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
29.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
30.08.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
05.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
06.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
12.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
13.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
19.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
27.09.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
03.10.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
11.10.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
17.10.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
25.10.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-
15.11.20204* Oteller299.00 €439.00 € -0 - 2 Yaş 99.00 €
3 - 11 Yaş 269.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

06, 07, 13, 14, 20, 21, 27, 28 Haziran • 04, 05, 11, 12, 18, 19, 25, 26, 30, 31 Temmuz • 08, 09, 15, 16, 22, 23, 29, 30 Ağustos • 05, 06, 12, 13, 19, 27 Eylül • 03, 11, 17, 25 Ekim • 15 Kasım

KALKIŞ NOKTALARI

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 21:30 Mecidiyeköy Finansbank Önü , 22:00 İncirli Ömür Plaza Önü

Extra Turlar

BAŞTANBAŞA BALKANLAR TURU 8 ÜLKE

5 GECE 7 GÜN YARIM PANSİYON

TÜM GÜNDÜZ TURLARI VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL!!!
VRELO BOSNA MİLLİ PARKI - POÇİTEL TURU – SVETİ NAUM TURU – MATKA KANYONU TURU – KAVALA TURU - SARAYBOSNA BOŞNAK KÖFTESİ VE YÖRESEL RESTAURANTLARDA GERÇEK BALKAN GECESİ DAHİL FARKIYLA

 

Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların,Buluşma Noktasında Balkanların Kalbine Yolculuk
Tarih ve Medeniyetlerin Buluşma Noktası

 

Yunanistan-Makedonya-Kosova-Arnavutluk-Karadağ-Hırvatistan-Bosna Hersek-Sırbistan-Bulgaristan
 

Sofya-Belgrad-Saraybosna-Konjic-Mostar-Poçitel-Trebinje-Dubrovnik-Herceg Novi-Kotor-Budva-İşkodra-Tiran-Ohrid-Struga-Tetova-Üsküp-Selanik-Kavala

VİZE BİLGİ

Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli  Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar).

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod