Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
ÜSKÜP&OHRİD YILBAŞI TURU 2912
ÜSKÜP&OHRİD YILBAŞI TURU 2912
399.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - ÜSKÜP // 29 ARALIK 2018

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 06:15’te buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1003 sefer sayılı uçuşu ile 08:30’da Üsküp’e uçuyoruz. Yerel saat ile 08:00’de Üsküp’e varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımız ile Üsküp şehir turumuza başlıyoruz.Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Üsküp Kalesi, Yahya Paşa Camii, Mustafa Paşa Camii, Kapan Han, Davut Paşa Hamamı görülecek yerler arasındadır.Şehri ikiye bölen Vardar Nehri üzerinde bulunan Taş Köprü ile turumuza devam edeceğiz.Makedonların en büyük kahraman olarak kabul ettikleri İskender Bey Heykeli’ni ziyaret etmek üzere Makedonya Meydanı’nı ziyaret edeceğiz.Rahibe Teresa Anı evi ve Üsküp’ün simgelerinden eski tren garı ile turumuzu sonlandırıyoruz.Turumuzun sonunda otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman.Gecelememiz Üsküp’teki otelimizde.


2. Gün: ÜSKÜP - OHRİD // 30 ARALIK 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Ohrid’e doğru yola çıkıyoruz.UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Ohrid’e varışımıza istinaden Ohrid turumuza başlayacağız. Gerçekleştireceğimiz Ohrid turumuzda; Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfitiyatro, Osmanlı döneminden kalan Halveti Tekkesi, Safranbolu evlerini anımsatan eski yapılar ve Çına Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Ohrid’deki otelimizde.


3. Gün: OHRİD // 31 ARALIK 2018

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Manastır(Bitola) Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.Gecelememiz Ohrid’teki otelimizde.Yeni yılınız kutlu olsun…Hoş geldin 2019!!!

Manastır (Bitola) Turu Öğle Yemekli  - Kişi Başı 55 Euro

Manastır’a (Bitola) varışımızla birlikte yapacağımız kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz.Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız.


4. Gün: OHRİD - ÜSKÜP - İSTANBUL // 01/02 OCAK 2019

4./5. Gün - Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Matka Kanyonu Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında uçuş saatimize istinaden havaalanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1006 sefer sayılı uçuşu ile 20:45’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 00:20’de Istanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Matka Kanyonu Turu Öğle Yemekli - Kişi Başı 50 Euro

Turumuzda büyüleyici Üsküp bölgesinde yer alan Matka Kanyonu’nun eşsiz manzarasına tanıklık edeceğiz.Dik kayaların arasından tarihi tapınakları,Ortaçağ kiliselerini,tepelerin zirvesinde bulunan manastırları göreceğiz.İlk ziyaret noktamız Meryem Ana onuruna inşa edilen Matka Manastır’ı olacaktır.Sonrasında kayak yarışmaları ile ünlü olan Treska Nehri’nin kıyılarında yürüyerek, barajı geçecek ve Matka Gölü’ne varacağız.Matka Gölü’nde ufak bir tekneyle 8 km. uzunluğundaki kanyonu gezeceğiz.


5. Gün:

 

ŞEHİR

 

OTELLER

 

ÜSKÜP

 

 

4* Hotel Gold vb.

 

OHRİD

 

 

4* Belvedere Hotel vb.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST - SKP / SKP - IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri 4* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar,
Alan-Otel-Alan transferleri,
Üsküp panoramik şehir turu,
Ohrid panoramik şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar,
Kişisel harcamalar,
Tur programında belirtilmeyen tüm hizmetler.


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
29.12.2018 4* Oteller399.00 €489.00 € -0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 11 Yaş 379.00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

29 Aralık

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

ÜSKÜP & OHRİD YILBAŞI TURU
VİZESİZ
YENİ YILI BALKANLAR’IN İNCİSİ OHRİD’İN EŞSİZ MANZARASIYLA KARŞILAYIN!

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod