MALDİVLER SİNGAPUR BALİ 2019 OCAK-MART ARASI Tur Programı

Emirates Havayolları

Kalkış Yerleri: İstanbul Atatürk Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL – DUBAİ
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00’de hazır bulunulması ve sonrasında Emirates Havayolları’nın EK 122 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.05’te Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Emirates Havayolları’nın EK 658 sefer sayılı uçağı ile 04.35’de Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün: DUBAİ – MALDİVLER
Yerel saat ile 09.45’te Maldivler’e varış ve otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları,su kayağı,dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz (Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).Geceleme otelinizde.

3. Gün: MALDİVLER
Kahvaltının ardından serbest zaman..Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları,su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz (Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).Geceleme otelinizde.   

4. Gün: MALDİVLER
Kahvaltının ardından serbest zaman..Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları,su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz (Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).Geceleme otelinizde.   

5. Gün: Ve 6.Gün - MALDİVLER – SİNGAPUR
Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Male havalimanına transfer.Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Singapur’a varışımıza istinaden panoramik Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman.Akşam arzu eden misafirler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler (65 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor.Tur sonrası otelimize transfer.

7. Gün: SİNGAPUR
Kahvaltının ardından serbest zaman.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler (85 Euro).Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz.Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Universal Stüdyoları” turu (90 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

8. Gün: SİNGAPUR – BALİ
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer.Yerel havayolları Bali’ye uçuyoruz. Bali’ye varışımıza istinaden otelimize hareket.Geceleme otelinizde.

9. Gün: BALİ
Kahvaltının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “ Kintamani & Batur Yanardağı “ turuna katılabilirler (85 Euro).Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisi’ni izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor.Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz.Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağı’nı tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağı’na uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor.Son olarak da altın&gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

10. Gün: BALİ
Kahvaltının ardından rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Bali Hai Turu’ var (90 Euro). Bali'nin yakınındaki Nusa Lembongan Adası’na gidiyoruz. Katamaranla yapacağımız yolculuk sırasında güvertede çeşitli ikramlar eşliğinde, güneşlenme imkanı sizi bekliyor. Adada ise gün boyu şnorkel, banana boat, altı cam tekne gezileri ile keyifli bir gün geçireceksiniz.Öğle saatinde barbekü organizasyonuyla öğle yemeği ücretsiz olarak sunuluyor.Ada içinde nehir gezisi veya özel plajda güneşlenme imkanı alternatifleriniz arasında.Otele transfer ve geceleme otelinizde.

11. Gün: Ve 12.Gün - BALİ – DUBAİ – İSTANBUL
Kahvaltı sonu odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz öğleden sonra rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı“ gezisine katılabilirler (40 Euro).Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz.Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız.Sonra havalimanına hareket. Pasaport işlemleri ardından Emirates Havayollarının EK 399 sefer sayılı uçuşuyla 00.05’te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05.00’de varış. Saat 11.20’de Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşuyla İstanbul’a hareket.Yerel saatle 14.55’de İstanbul ve turun sonu.

12. Gün: OTELLER
12 Ocak & 16 Şubat & 09 Mart 2019 Maldivler/3* Fun Island Resort vb. (Tam Pansiyon)  (Beach front) & Singapur/4* Elizabeth Hotel vb. (Oda + kahvaltı) & Bali/4* Aston Kuta Hotel vb. (Oda + kahvaltı)      Maldivler/5* Paradise Island Resort vb. (Yarım Pansiyon)  (Superior Beach Bungalow) & Singapur/4* Elizabeth Hotel vb. (Oda + kahvaltı) & Bali/4* Aston Kuta Hotel vb. (Oda + kahvaltı)    Maldivler/5* Sheraton Full Moon vb. (Deluxe room)  (Oda + kahvaltı) & Singapur/5* Mandarin Orchard Hotel vb. (Oda + kahvaltı) & Bali/5* Discovery Kartika Plaza vb. (Oda + kahvaltı) 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
16.02.2019 3* & 4* Oteller2099.00 €3299.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1749.00 €
-
  4* & 5* Oteller2299.00 €3499.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1849.00 €
-
  5* Oteller 2399.00 €3599.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1949.00 €
-
09.03.2019 3* & 4* Oteller2099.00 €3299.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1749.00 €
-
  4* & 5* Oteller2299.00 €3499.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1849.00 €
-
  5* Oteller 2399.00 €3599.00 € -0 - 2 Yaş 175.00 €
3 - 12 Yaş 1949.00 €
-
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

İstanbul – Dubai – Male / Denpasar – Dubai - İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti,
Maldivler - Singapur parkurunda  yerel havayolları ile (direk veya aktarmalı) ekonomi sınıf uçak bileti,
Singapur - Bali parkurunda yerel havayolları ile (direk veya aktarmalı) ekonomi sınıf uçak bileti,
Maldivler(3)&Singapur(2)&Bali(3) toplam 8 gece konaklama,
Maldivler’de seçilen otellere göre yemekler,
Maldivler alan – otel – alan transferleri,
Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti,
Panoramik Singapur şehir turu,
Singapur ve Bali parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri,
Tüm rehberlik hizmeti Lokal ve İngilizce olarak verilecektir,
Havalimanı vergileri,
Maldivler’de Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)
Rehber ve şoför tipleri bahşişler,
Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.Notlar

Avantajlı Paket Ekstra Geziler

400 Euro Yerine 350 Euro!!!

(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

(Gece Safarisi,Universal Stüdyoları,Phuket Fantasea,James Bond Adası,Phi Phi Adası,Fil Safarisi)


İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 18.01.2019 04:20 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.