PARİS TURU RAMAZAN BAYRAMI Tur Programı

Air France

Kalkış Yerleri: İstanbul Atatürk Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL - PARİS // 14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Air France Havayolları Kontuarı önünde saat  02:10’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1391 sefer sayılı uçuşu ile saat  04:15’de Paris’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 07:00’de  Paris’e iniyoruz.Bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuza çıkıyoruz. Turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Concorde Meydanı ve Obilisk Taşı, Opera meydanını ziyaret ediyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Gecelememiz Paris’teki otelimizde.

2. Gün: PARİS // 15 HAZİRAN 2018 CUMA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Gezimiz sonrası dünyanın tanıdığı ve Paris’in en önemli caddesi olan Champs Elysee caddesinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde. Romantik Paris Turu: Kişi Başı 60 Euro Akşamları Paris, gündüzleri gördüğünüzden çok daha farklıdır. Paris’in en önemli ışıklar altında geziyoruz. Öncelikle Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Paris’in önemli ören yerlerini Seine Nehri tekne gezimiz esnasında rehberimiz ile seyir zevkini yaşayabilirler. Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız.

3. Gün: PARİS // 16 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Unutulmaz Paris turuna ve akşam gerçekleştirilecek Lido Show Turu’na katılabilirler. Gecelememiz Paris’teki otelimizde. Unutulmaz Paris Turu: Kişi Başı 65 Euro Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kütürel içerikli ve gün boyu şehrin güzelliklerini keşfedeceğimiz turumuza çıkıyoruz. Dümdüz bir ova üzerinde kurulu Paris’te, güney yönünde ufka doğru bütün güzelliği ile duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık anasörler ile ikinci kata çıkıyor ve Paris’i bu kez Eiffel Kules olmadan olarak izliyoruz. Turumuza 800 yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamli gotik mimarisini görüyoruz. St. Germain bölgesinde kısa bir serbest zamanın ardından Paris’in en önemli parfüm mağazasını ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacre Coeur Kilisesini ve 19. Y.Y.’ın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesinin daracık sokaklarında dileyen misafirlerimiz sokak ressamlarına portrlerini çizdirirken keyifli anlar yaşayarak Paris’i deneyimliyoruz. Lido Turu: Kişi Başı 130 Euro Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show’u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz.

4. Gün: PARİS - İSTANBUL // 17 HAZİRAN 2018 PAZAR
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası check-out işlemlerimizin ardından rehberimizin belirlediği saate kadar alışveriş için serbest zaman.Rehberimiz tarafından belirlenen saatte bizleri bekleyen özel aracımız ile İstanbul uçuşumuz için havaalanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Air France Havayolları’nın AF1390 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 18 Haziran 2018 tarihinde yerel saat ile 03:15’de İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Air France Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Paris / Paris - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
Paris’te 3 gece seçilecek kategori vb. otelde konaklamalar,
Sabah kahvaltıları,
Panoramik Paris şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmetleri.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL),
Schengen Vizesi (130 Euro),
Ekstra turlar,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro),
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
Öğle ve akşam yemekleri,
Kişisel harcamalar, mini bar ücretleri.Notlar

İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 18.01.2019 04:25 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.